Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Létezik olyan, hogy az előbb...

Létezik olyan, hogy az előbb válaszoltam egy kérdésre és most nem találom, mármint a kérdést?

Figyelt kérdés
2010. máj. 25. 17:03
 1/7 anonim ***** válasza:
Igen, lehetséges, hogy áttették másik rovatba. Vissza tudod keresni a neved alatt lévő 'Kérdéseid'résznél. Ott megláthatod azt is, hogy melyik rovatba tették át.
2010. máj. 25. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
De nincs ott sem, egyszerűen " eltűnt " ... Lehet hogy kimoderálták?
2010. máj. 25. 17:05
 3/7 anonim ***** válasza:
Ha ott sincs, akkor valószínűleg törölték a kérdést. Megvan az esélye, ha olyasmit tartalmazott, amit nem kellett volna, pl: csúny szó, hirdetés, reklám.
2010. máj. 25. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Velem is történt már ilyen.

Valószínűleg törölték a kérdést.

2010. máj. 25. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
nem a kérdéseid résznél kell utána nézni mivel nem te tetted fel hanem te válaszoltál rá.tehát a megválaszoltjaidnál keresd.
2010. máj. 25. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Igen, a megválaszoltjaimnál kerestem, de nincs ott. Nem tudom miért törölhették...
2010. máj. 25. 17:24
 7/7 anonim ***** válasza:
Velem is történt már ilyen, söt már a kiirt kérdesem is törölték és figyelmeztettek is ez miatt!
2010. máj. 25. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!