Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mi volt a legnagyobb ostobaság...

Mi volt a legnagyobb ostobaság szerinted, amit itt kérdeztek a babák témakörben?

Figyelt kérdés
2010. nov. 28. 18:46
1 2 3 4
 1/34 anonim ***** válasza:
26%
ez a kérdés...
2010. nov. 28. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 anonim ***** válasza:
19%

Egyszer valaki írt olyan kérdést, vagyis kérést, hogy nem is tudom mit csináljanak, az meg küld linket, ki is törölték a kérdést, és meg írtam hogy ne itt éljek ki ezzel magát. De az nem is kérdés volt, vagyis az, csak kérés.


Na ezt jól leírtam XD

2010. nov. 28. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/34 anonim ***** válasza:
85%

Lehet hogy ami többeknek ostobának hanzgik a kérdezőnek nagyon fontos!

Nyilván én is találkoztam már olyan kérdéssel amitől leesett az állam, de sose feletsük el hogy ami Nekünk evidens vagy természetes másnak nem.

Ja és senki nem ugy születik hogy tudja a dolgokat!!

2010. nov. 28. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/34 anonim ***** válasza:
85%
Itt a babák témakörben még nem találkoztam ilyennel, de a teherbeesésnél volt egy (Terhesen lehet-e rágózni?).
2010. nov. 28. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/34 A kérdező kommentje:
Igen, pl. ilyenre gondoltam, amit az utolsó is írt. :)
2010. nov. 28. 19:19
 6/34 anonim ***** válasza:
77%

Ha ostoba kérdéssel nem is találkoztam, de a "Másnak is ennyit tud a babája?" kérdésektől frászt kapok.Semmi másért, csak azért mert utána mindjárt jönnek a "Babám le van maradva?" kérdésekkel.

Mert azt hiszik hogy azért mert egy baba már egy évesen beszél, akkor ha az övé nem az baj.

2010. nov. 28. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/34 anonim ***** válasza:
84%
Az én kedvencem az volt, amikor azt kérdezte valaki, mit csináljon hogy fia legyen. Majd aláírta, hogy 5 hetes kismama:DD
2010. nov. 28. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/34 anonim ***** válasza:
84%
Szintén a terhesség témakörben volt két kérdés,amin megütköztem mostanság.Az egyik,hogy terhesség alatt lehet e használni arc-ill. szemránckrémet,nem ártalmas e az a babára,ami benne van?A másik,mikor vki leírta,hogy pár héttel ezelőtt volt uh.-n,és a doki petezsákot látott,meg embriót,durván 7 hetesnek mondta őt,a kérdése pedig az volt hogy ő most akkor terhes e,mert a dokitól nem tudta megkérdezni.
2010. nov. 28. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/34 anonim ***** válasza:
81%

én sem emlékszem babás kérdésre, de nekem a favorit terhességi kérdésem: felálltam a székre, most el fogok vetélni?

no komment...

2010. nov. 28. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/34 anonim ***** válasza:
82%
"X éves / hónapos babám már tud építeni az építőkockával, nem korai ez még, mit tegyek? " :D :D
2010. nov. 28. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!