Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mi volt a legnagyobb ostobaság...

Mi volt a legnagyobb ostobaság szerinted, amit itt kérdeztek a babák témakörben?

Figyelt kérdés
2010. nov. 28. 18:46
1 2 3 4
 11/34 anonim ***** válasza:
100%
Nem mondtam volna ki de ha kérdezted hát legyen.Számomra itt a legostobább kérdés amiben benne van az hogy"most rossz anya vagyok..."Nem tudom miért de nagyon idegesít.Persze legjobb tudásom szerint igyekszem válaszolni.
2010. nov. 28. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/34 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon stupid kérdést még nem láttam, inkább az fura, hogy a "mit vegyek Karácsonyra 1 éves gyereknek" 1 héten belül 4-szer volt új kérdés, nem hiszem el, hogy a kiírás előtt nem jött fel a többi (ez csak 1 példa, sok ilyen volt már).

A másik, ami dühítő, az a rengeteg sötét ember, aki abszolút nem tud helyesn írni. Persze mindenki rövidít, meg elüti az í-t y-nak, de nem ír olyat hogy "aszt", meg "burgonyássat" stb.

2010. nov. 28. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/34 anonim ***** válasza:
19.51! azt én is olvastam :D nem is értettem az egészet, meg van még az a kérdés?
2010. nov. 28. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/34 anonim ***** válasza:
5%
off.Van egy válaszoló,aki nagyon kedvesen válaszol mindig és az azzal szó helyett mindig azt írja avval.Már többször szemet szurt.Pedig annyira értelmesen válaszol.
2010. nov. 28. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/34 anonim ***** válasza:

A válasz írója 86%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 20:54


törölték nem sokkal a feltevés után...

2010. nov. 28. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/34 anonim ***** válasza:
100%
nekem is ezek a "mit vegyek" kérdések a legborzasztóbbak szülinapra, Karácsonyra stb.
2010. nov. 28. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/34 anonim ***** válasza:

19.51 vagyok.

A kérdés biztosan kamu volt, mert a kommentekben 5 perc múlva már elvetélt, de azért leírta még, hogy csúcsos volt a hasa (5 hetesen?)

Mindenesetre elég nagy hülyeség volt.

2010. nov. 28. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/34 anonim ***** válasza:
72%
Valaki az volt a gondja, hogy ő már a 11. hónapban van, és fel van háborodva, mert a dokija nem akarja megindítani a szülést, és kérdezte, hogy most mit tegyen. Pár perc alatt vagy 20 komment érkezett rá, de sajnos hamar törölték a kérdést (pedig lehetne min vigyorogni most).
2010. nov. 28. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/34 anonim ***** válasza:
72%
Kicsit off leszek, bocsánatot kérek. Csak azt szeretném "mondani", hogy engem az idegesít de nagyon, nem csak itt, úgy általában az egész oldalon, hogy egy kérdés szinte teljesen ugyanúgy kismilliószor ki van írva. Hát nem igaz, hogy nem látja aki kérdést ír, hogy mielőtt elküldené az irományát, felugranak a hasonló, már korábban feltett kérdése. Egyszerű példa: Mik a terhesség jelei? Ma is láttam... minden nap van ez a kérdés szinte. Miért? Én is kérdeznék sokszor, sokmindent, de kb 10 alkalomból kétszer írom ki, mert megtalálom a választ a feldobott lehetőségek között. Ennyit szerettem volna csupán elmondani, kicsit kidühöngeni magam, nem tudom, ez csak engem idegesít ennyire, vagy mást is? :)
2010. nov. 28. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/34 anonim ***** válasza:
72%
Utolsónak, teljesen egyetértek veled. Közel egy éve olvasom a 'babák' témakört, és már szinte unalmas, mindig ugyanazok a kérdések. Engem is bosszant.
2010. nov. 28. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!