Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mi volt a legnagyobb ostobaság...

Mi volt a legnagyobb ostobaság szerinted, amit itt kérdeztek a babák témakörben?

Figyelt kérdés
2010. nov. 28. 18:46
1 2 3 4
 21/34 anonim ***** válasza:
57%
Igen,én már egyszerűen csak beírom a keresőbe,és már adja is ki ugyanazokat a kérdéseket,amiket én szerettem volna feltenni.Továbbá ostobaságnak találom a mindennapos vitákat a bébikompon,bébiételen,tanuló játékokon(most ezek mentek épp),máskor a tejen,légzésfigyelőn,otthonszülésen,stb.
2010. nov. 28. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/34 anonim ***** válasza:
85%

"off.Van egy válaszoló,aki nagyon kedvesen válaszol mindig és az azzal szó helyett mindig azt írja avval.Már többször szemet szurt.Pedig annyira értelmesen válaszol."


Ha tanultál helyesírást, akkor tudnod kéne, hogy helyes az evvel és az avval szavak is, csak ritkábban használjuk őket! De ha nem hiszel nekem, akkor látogass el a helyesírás témakörbe is egy kicsit! Ez azért még nem olyan durva helyesírási hiba (sőt, nem is az!), mint ahogyan sokan itt írnak!

2010. nov. 28. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/34 anonim ***** válasza:
100%
Nemrég volt egy kérdés, hogy az anyuka adhat-e csípős ételt a párhónapos gyerekének. Mire végigolvastam volna a sok választ, már le is vették, sajnáltam is :)))
2010. nov. 28. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/34 anonim ***** válasza:

Ez például:

http://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__babak_..


Most erre mit lehet írni?? Ha nagy a baba, akkor mit tud vele csinálni? Semmit. Ilyen alkat, fogyóztatni nem fog neki állni úgysem, mert nem szabad, akkor meg minek kérdezte? A válaszoktól nem fog összemenni az a gyerek...

2010. nov. 28. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/34 anonim ***** válasza:
40%

Igen,a chilis kérdésre emlékszem.Az sztem kamu volt.


Utolsó,a kérdésben,amit belinkeltél az illető nem azt kérdezte h mit csináljon vele,csupán a véleményekre volt kíváncsi,hogy nagynak tartjuk e a babáját,ennélfogva felháborodásodat nem tartom jogosnak (sztem más sem,mivel alaposan lepontoztak),a kérdező pedig viccesen elhárította támadásodat,mire te itt újfent hadakozol.No comment,az az ostobaság,amit te csinálsz.

2010. nov. 28. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/34 anonim ***** válasza:
45%

Bocsi, hogy ezt írom, de a nagy babás kérdésnél én nem láttam, hogy 53%-ostól érkezett volna válasz... vagy már törölték, azért nem látom?


A másik legostobább kérdés az volt, hogy a babájának vennie kell-e télre bundás cipőt, vagy elég egy vékony cipő? Mire megkérdeztem anyukától, hogy te magadnak télre bundás csizmát veszel, vagy simát? Ugye, hogy simát? Akkor a babádnak miért ne olyat kellene venned? Erre ezt válaszolta nekem: Igenis! :))))

Szerintetek normális az ilyen???

2010. nov. 29. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/34 anonim ***** válasza:
Mármint, ugye, hogy bundásat??? Bocsi, máshol járt az agyam... :)))
2010. nov. 29. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/34 anonim ***** válasza:
36%

22:37-nek.Teljesen rossz indulat nélkül írtam egy észrevételemet.Köszi hogy megmagyaráztad tele indulattal.Na erről van itt szó.

off.de ezt is utálom.

2010. nov. 29. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/34 anonim ***** válasza:

A válasz írója 67%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: tegnap 23:24


Ezt egy kicsit benézted, mert én arra a kérdésre nem válaszoltam! Sőt, a válaszokat sem olvastam el. Csak gondoltam, idevaló, mert ennél nagyobb hülyeséget nem nagyon lehet kérdezni. Egyébként az ilyen kérdések a dicsekvés miatt születnek, mint például nemrég volt, hogy 1 éves a baba és 15 foga van és ez baj-e??? Ezeknél a kérdéseknél a szülő nem a tényleges válaszokra kíváncsi, hanem dicsekszik, más meg már rohan a saját babájával az orvoshoz, mert lehet, hogy még egy foga sincs...

2010. nov. 29. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/34 anonim ***** válasza:
ma 08:08, jól esett a lelkivilágodnak, hogy lepontoztál?? Egyébként ezzel magadnak többet ártasz, mint nekem...
2010. nov. 29. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!