Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mi volt a legnagyobb ostobaság...

Mi volt a legnagyobb ostobaság szerinted, amit itt kérdeztek a babák témakörben?

Figyelt kérdés
2010. nov. 28. 18:46
1 2 3 4
 31/34 anonim ***** válasza:
A véleményed ugyanaz volt,mint annak,aki odaírt,így lényegében tökmindegy hogy te voltál e,vagy sem.A lényeg,hogy a kérdező egyáltalán nem kérdezte,h csináljon e valamit a babájával.Én dicsekvésnek sem érzem hogy nagy,sőt a fogas kérdést sem,szemben azzal,mikor a kérdező pl. azt kérdezte,hogy nem korai e h x éves babája építőzik.Na ez tényleg értelmetlen,és tényleg dicsekvés.A nagy baba nem mindig egyenlő a szép,egészséges,ügyes babával,jobban mondva nem mindenkinek tetszik,ezért nem gondolnám h hencegésből írta az anyuka.Egyszerűen csak véleményeket kért,és összehasonlítási alapot.Ennyi.
2010. nov. 29. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/34 anonim ***** válasza:
off: Azt honnan lehet tudni, hogy kit ki pontozott le? Meg lehet valahol nézni? Bár szerintem bajosan, mert név nélkül mennek a dolgok, a toplistában is csak az látszik, hogy kinek hány pontja van pontozásból adódóan, szóval nem értem...
2010. nov. 29. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/34 anonim ***** válasza:
Igen were en is kivancsi lennek,honnan tudjak egyesek miko vnnak lepontozva es minor fel,ez honnan latszik?es mitol lesz magasabb a szazalekunk?Nemreg vagyok ITT fenn es ezeket nem ertem. Bocsanat kedves kerdezo,hogy eltert a kerdestol,de hogy valaszoljak is ,en azoktol a kerdesektol leszek ideges ahol AZT kerdezgetik hogy hany csik latszik a teszten,vagy pl. Puffafas ,vagy terhes pocak? Es Ami ostoba szamomra amikor valaki a peteeresenek idopontjat szamolgatja es ITT kerdezoskodik vajon megfoganhatott e a baba.Tobb ilyen is van
2016. júl. 22. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/34 anonim ***** válasza:
Megtudja mondani valaki?
2016. júl. 23. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!