Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Szerintetek tényleg ennyire,...

Szerintetek tényleg ennyire, és én vagyok a bunkó? Mert válaszoltam amit kérdeztek?

Figyelt kérdés
Közeli rokonok megkérdezték, hogy mit hozzanak babalátogatóba jövetelkor, mire van szükségünk, mert nem akarnak 100. fürdőlepedőt hozni. Én meg mondtam, hogy végül is mindent szívesen veszek, csak ne legyen rózsaszín , mert ezt az egy színt nem fogom a lányomra adni,és ne legyen rajta micikmackó és társai, thomas, verdák, meg a hasonló gagyi modern mesefigurák.
2009. szept. 27. 19:56
1 2 3
 1/28 A kérdező kommentje:
Utólag hallottam vissza, hogy mennyire bunkó vagyok, hogy ilyen elvárásaim - ELVÁRÁSAIM !!!! vannak. De hát megkérdezték, most akkor mit kellett volna mondanom??,?
2009. szept. 27. 19:57
 2/28 A kérdező kommentje:
MEg egyébként is, nem is vártak tőlem mást, aki ennyire bunkó, ( én) hogy nem megy gyesre, két nyelven tanítja a gyerekét attól nem is lehet mást várni :S
2009. szept. 27. 19:58
 3/28 anonim ***** válasza:
80%

Nálunk ugyanez volt:)

Mondjuk engem nem neveztek ezért bunkónak, de ennek ellenére is megkaptuk a 20. rózsaszin micimackós cuccot.

Hááát..mit tehettem mást megköszöntem szépen.(bár kihangsúlyoztam hogy rózsaszint neee!!).

Sztem ne törődj ezzel és ha mégis kapsz ilyesmit nem baj, majd jó lesz otthonra.

De nem értem miért mondták ezt rád, hiszen ők kérdezték.....hmm furák az emberek...

2009. szept. 27. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim válasza:
82%
lehet ezek neked bugyuta mesének tünnek de ha mégis van nekik mondanivalójuk .. tegyük fel a Shreket példáúl remekül megtanítja a kicsiknek hogy nem minden a külső a belső számít stb.. és szerintem a kisbabán tökmindegy milyen ruha van .. minnél jobban azt akarok hogy ne hordjon rozsaszint annál inkbb azt akar majd ..föleg ha lány egésznap öltözködni fog csinálhatsz te bármit :D
2009. szept. 27. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
100%

O.o

Pedig én is pont ezt mondtam volna a rokonaimnak... Szerintem azthiszi az emberek többsége, hogy lány babát csak rózsaszínbe szabad öltöztetni, mert az olyan "cuki" Meg sokan bedőlnek a médiának, a mesefigurás cuccoknak meg pl ennek a hannah montana szörnyűségnek :/ sokakat be lehet hülyíteni ilyesmikkel...

(Mondjuk a micimackó nem mondern, elég rég íródott maga az eredeti mese)

22/L

2009. szept. 27. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
100%
Az,hogy megmondtad mit hozzanak,nem bunkóság.Azt viszont nem értem,hy még ezután születik a baba,vagy most született,hogy taníttatod két nyelvre?
2009. szept. 27. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
100%

Ja még.Az embereknek nem tetszik ha te ill. a babád más mint a nagy átlag.Lehet benne valami, és akármit mondhattál volna,akárhogy is te mindig bunkó leszel valamiért a szemükben.

Sz.rd le mások véleményét, és igenis tanitsd úgy a gyereked ahogy te szeretnéd ő legalább különb lesz a nagy átlagnál!!

2009. szept. 27. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 A kérdező kommentje:
Már megszületett a lányom, két nyelven beszélünk hozzá, szóval a másik anyanyelve a finn lesz.
2009. szept. 27. 20:04
 9/28 anonim válasza:
100%
mért nem mondtad hogy ruha helyett hozzanak műszaki cuccokat ?:D:D mondjuk lehet akkor meg beállítottak volna rózsaszin plazmatévével :D
2009. szept. 27. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 A kérdező kommentje:

Lol

Igazad van :):))) Ezt kellett volna kérnem hahaha

2009. szept. 27. 20:10
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!