Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Itt mindenkinek alszik a...

Itt mindenkinek alszik a babaja ejjel?

Figyelt kérdés
szoval mindenkinel olvasom hogy 6 hetes kora ota meg 8 hetes kora ota vegigalussza az ejszakat!nos az en fiam 5 honapos de meg mindig ketszer kel fol ejjel enni!meg soha nem aludta vegig az ejjelt!en csinaltam rosszul v.mit vagy nehany gyereknel ez igy van?koszike a valaszokat
2009. szept. 26. 19:49
1 2 3
 21/24 A kérdező kommentje:
koszonom a valaszokat,most is epp nem alszik,azert irok igy hajnalban....
2009. szept. 27. 03:29
 22/24 anonim ***** válasza:
66%

Szia!

Kisfiam 2 hónapos korától 6 hónapos koráig aludt el magától,nem is tanítottam rá.

Vacsorázott,megnézte a zenélőmaciját és elaludt.

Nekem már csak annyi dolgom volt,hogy hasra tegyem és betakarjam.

Ennek a kényelemnek meg is lett a böjtje,mert az utóbbi 4 hónapban viszont rengetegszer kel,és semmi "csodaszer",bogyó ,kúp,kiegészítő tápszer nem segít ezen.

Amióta beindult mozgásilag is,azóta az elaltatás is nehéz.

Ha véletlenül a pici hajnalig nem ébred,akkor jön a nagy,hogy takarjam be,vagy rosszat álmodott:)


Én is nagyon irigylem azokat az anyukákat,akik ki tudják magukat pihenni.

Sajnos nálam a kialvatlanság a szoptatás végét is jelentette:(!

2009. szept. 27. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:
100%

Sziasztok!

a kisfiam 2 hós koráig másfél-2 óránként felkelt,aztán kicsit ritkábban. 3hós korától 13-14 hósig egyszer nem kelt,fel,viszont azóta 1-2szer minden éjjel!nem tudom miért.de csak annyi hogy felkel (felébreszt)aztán vissza is alszik!nem tudom miért...

sha nem kellett altatni,csak beraktam a kiságyba,és pár perc múlva már aliudt is!

üdv:25 hós kisfiú anyuja

2009. szept. 27. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:
74%

en azt nem ertem,h akiknek a babaja nem alussza at az ejszakat es mar mindent megprobaltunk...miert pontoztak le minket?Kedves lepontozo lenne magyarazatod?

Mi sem jokedvunkbol vagyunk fenn ejszaka!Minden babat maskepp visel meg a fogzas is es a betegseg is.nallun az elso betegseg ota nincs alvas,addig magaba aludt el es csak reggel ebredt.

Szoval?ha te olyan tokeletesnek errzed magad legalabb irj egy par sort hatha adsz nekunk nehany jo tippet vagy tanacsot a tean, esti vacsin,cumin kivul...

tudtommal ez az oldal azert van h segitsunk egymasnak.

2009. szept. 27. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!