Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Itt mindenkinek Csoda gyereke...

Itt mindenkinek Csoda gyereke van? Mindig csak jó gyerek jol alszik nincs gond az altatassal?

Figyelt kérdés
Akárhányszor kérdest teszek fel mindig megkapom jol a valaszt és elgondolkodok hogy én vagyok anyasáfgbol nulla vagy mások nem valljak be hogy nem megy minden priman.
2009. jún. 4. 18:39
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
67%
Szia!Más anyukák nevében nem beszélhetek...Én sosem túloztam,színeztem ki semmit.De úgy gondolom,hogy ha "fene rosszak" lennének a gyermekeink,akkor sem mondanánk róluk negatív dolgokat :)
2009. jún. 4. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
56%
Szerintem ez hozzáállás kérdése. Tőlem is ha megkérdezik, hogy jól alszik e a gyerek, akkor rávágom, hogy igen jól. Aztán gondolkodok, hogy végülis felkelt vagy 4X. De ha ez engem nem zavar, akkor miért panaszkodjak? Ugyanígy vagyok pl az evéssel is. Pl már napok óta nem evett húst, de tudom, hogy majd elmúlik és utána egy hétig csak húst eszik. Ha megkérdeznék, azt mondanám, hogy jól eszik, mert meg vagyok vele elégedve.
2009. jún. 4. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
72%

Nem az enyém sem az,8 hós kézben alszik el és felébred éjszakánként!

Rázzni kell a fenekét mai napig és énekelni hogy elaludjon utána tudom letenni.Sosem hagyom sírni gondolom ezért olyan vigyori.Este ha felébred meg kell símizni cum vissza és alszik tovább,de (felébred)!Ez az egyik a sok közül nem érdekel elolvasom hogy ki hogy csinálja kipr.aztán vagy bejönn vagy nem,ez van!

2009. jún. 4. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
80%

Nem megy minden prímán.Más is küszködik néha a gyerekkel,mert sírós,vagy rossz evő,vagy keveset alszik.

Az a gyerek általában idegesebb lesz,akinek az anyukája,folyton szorong,hogy vajon mindent jól csinál-e???

Szerintem nem gáz,ha néha szalad a lakás,vagy nincs heti 3x kiporszívózva.Ha nincs kosz,és van kaja,meg elvan mosogatva,akkor,a többi meg ráér.

2009. jún. 4. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
81%

Megnyugtatlak, nem anyafüggő a dolog, vagyis csak részben. Babafüggő inkább. Ismerek anyukát, aki mindent jól csinál szerintem (tehát én is így csinálnám) és a gyerek egész nap üvöltött, éjel nem aludt, stb. Borzasztó lehetett neki. A második gyerekkel nem volt ilyen gond. Azóta a nagyobbik is tündér, hogy megnőtt. Kicsiként valószínűleg nagyon hasfájós, vagy ilyesmi lehetett.

Van, aki szerencsés és van aki nem.

Ehhez jön hozzá az anya viselkedése, de csak másodsorban (következetes-e, agyonbabusgatja, aztán meglepődik az eredményen, hadd csináljon a gyerek amit csak akar, stb.).

Szerintem.

2009. jún. 4. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
80%
Hát az én 5 hónapos fiam egész nap ordított,már az ideg dobálta sapkámat olyan ideges voltam.Most,hogy már alszik olyan édes,hogy elfelejtem a mai napot.És most olyan jó baba.
2009. jún. 4. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
69%

Szerintem egyik baba jobb vmiben, másban meg gyengébb, erről van szó.

Az én lányom, mióta nem hasfájós/fogzik, remekül alszik éjjel (20 esetből egyszer ébred meg). Barátnőmé nem (háromszor kel szopni). Az enyém keveset alszik nappal, az övé sokkal többet. Az enyémmel 2 hónapig nem lehetett megetetni a zöldségeket, az övé prímán evett mindent. Az én lányom 7 hós és 4 foga van, az övének 2, pedig már 9 hónapos. Az én lányom kis lusta, örülök, h forogni már tud, az ő kislánya ennyi idősen mászott és felállt.

Minden baba más, ha nem jól alszik, biztos másban kiváló.

Én folyton a súlya miatt aggódtam (még pár hete), most a mozgásán idegeskedem.

Ez így van jól. Nincs tökéletes baba.

Ha csak pozitív válaszokat kapsz, könyveld el úgy, h pont azok az anyukák írtak, akiknek a babája azt a bizonyos dolgot jól csinálja (pl alvás).

2009. jún. 4. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
76%

Épp minap volt a faluban baba-mama klubb, és kiderült, hogy minden gyereknek az altatással-alvással van gondja.

Nekem is.

Egyedül egyáltalán nem alszik el, csak a franciaágyban cicin. Ha átviszem a szobájába, éjfélig félóránknt felsír, és már alig tudom visszatenni. Aztán alszik 4-ig, akkor megint kel, majd 6-kor megint, és akkor már nem engedi magát visszatenni a kiságyba. Apa elmegy dolgozni, jön mellém a franciaágyba apa helyére, ott alszik még 9-ig.

Szóval szenvedek, és ha egy dolgot megváltoztathatnék a gyermekemen, az lenne, hogy tudjam, hogy este 9-kor leteszem és reggel 8-ig legalább alszik ébredés nélkül.

Végre lenne éjjelem és házaséletem, ne adj isten magánéletem...

2009. jún. 4. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
61%

Az én lányom sem aludt jól 8 hónapig, amig kicsi volt pontosan 3 óránként szopott, aztán már csak kétszer kelt.

De volt h letettem 9kor és éjfélig még kétszer felsírt és csak cicin vagy ringatva aludt vissza.Az szóba sem jöhetett h apa ringassa vissza, sajnos.

Aztán egyszer csak nem ébredt már meg csak hajnal 5kor, és ez mind tolódott és most 21 től-8ig alszik.

És ezt mind magától egyik napról a másikra.

Ja azt hozzáteszem h ezt azóta csinálja mióta megfordul magától hasra és azóta is így alszik.

Hogy én hogy nem jöttem rá kicsi korában hogx hason is aludhat.Hát ez van.

Ja most 10 hós lesz.

2009. jún. 4. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
51%
emberek se egy formák ki milyen természet, egyéniség . Már kiskorban is lehet látni , kinek milyen nyugodt v. eröszakos a természete.
2009. jún. 4. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!