Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Itt mindenkinek Csoda gyereke...

Itt mindenkinek Csoda gyereke van? Mindig csak jó gyerek jol alszik nincs gond az altatassal?

Figyelt kérdés
Akárhányszor kérdest teszek fel mindig megkapom jol a valaszt és elgondolkodok hogy én vagyok anyasáfgbol nulla vagy mások nem valljak be hogy nem megy minden priman.
2009. jún. 4. 18:39
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Az én kisfiam jelenleg tényleg nagyon jól viselkedik, éjszaka 6-8 órát alszik egyhuzamban. Különszobában van, nem kell altatni. Viszont az evésnél vannak gondok, mindig nyűgösködik. Napközben egész jól elvan egyedül is, természetesen nem mindig. Remélem ez így is marad. 3 Hónapos
2009. jún. 4. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
100%
Csodababa nincs is. Aki azt mondja, hogy az övé az, hazudik. A fiam gyönyörű, 7 hónaposan mászik, üldögél, feláll, a doki szerint baromi értelmes a korához képest. Nappal. Éjjel, meg sokszor megébred, cicit kér, hisztibe is átcsap néha. Szóval tökéletes gyerek? Hát, az nincs:)
2009. jún. 4. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Az enyém jól alszik viszont diktálni kell bele az ételt és az a keveset is kibukja amit nagy nehezen megevett.
2009. jún. 4. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Ez szerencse kérdése is.Az én gyerekeim nem az én temperamentumomat örökölték(én izgága,soha nem nyugvó,jövő-menő energia bomba vagyok), ők sokkal nyugodtabbak.A nagy 1 hós korától,a kicsi 2 hós korától aludta végig az éjszakát.A nagy ezt a "jó" szokását meg is tartotta,a kicsi kb.7 hós korától 1x felébred(t)-most 1 éves-enni.Egyedül alszanak el,jó étvágyuk van,nem válogatósak.A nagyhoz képest a kicsi izgágább,de nem mondhatom,h "rossz" gyerek lenne.És ők nem csoda gyerekek,hanem egyszerűen GYEREKEK.És nekünk szülőknek sem egyforma a tűrőképességünk.Nekem az 1x-i felkelés egyáltalán nem jelentett semmi nehézséget,ha róluk van szó végtelen türelmem van.Igazság szerint a kicsi még ki sem hozott a sodromból...
2009. jún. 4. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Az én kisfiam nem csoda baba,de viszont,nagyon kiegyensúlyozott!nem kell altatni,este fürdés,cici,aztán alvás külön szobába és persze sötétben!fél 9kor alszik el 9körül kell.napközben elvan a kis szönyegén,játszunk,amikor már látom rajta,hogy nyügös akkor beteszem a kiságyba,egy kicsit még nyöszörög és alszik!
2009. jún. 5. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!