Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mindenkinek hálózsakban...

Mindenkinek hálózsakban alszik kicsi vagy nagyobb babája?

Figyelt kérdés
Én egyszerűen nem szetetem, de a barátnőm megszólt, hogy szoktassam időben hozzá , mert egy évesen mindig ki fog takarózni és majd futkoshatok takargatni az éjszaka, de akkor már hiába akarom beletenni...rosszul csinálom hogy 7 hósomat csak betakarom és kész? Ez később gond lesz?
2009. jún. 6. 17:39
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Az enyémek sosem aludtak hálózsákba, és semmi bajuk. Csak arra vigyázz, hogy a takaró jó nagy legyen, mikor fordul a baba, a takaró fordul vele együtt.

Egy 3 éves, és egy 16 hós kislány anyukája

2009. jún. 6. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
90%
Én se raktam soha hálózsákba a kisfiam (8 hónapos) mégse lett semmi baja. Sztem csináld úgy ahogy te akarod.
2009. jún. 6. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

Az enyémek ugyan hálózsákban aludtak, de ez megint olyan dolog, ahol kiborulok attól, hogy egyesek úgy gondolják, csak így lehet, minden más rossz.

Csináld úgy, ahogy te jónak látod és ne hallgass senkire.

Jobb ha biztos vagy magadban, mintha folyamatosan mások ötletei között vívódsz.

2009. jún. 6. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
9 hetes lányomat hálózsákban altatom, de muszáj, mert 5 hetes kora óta lerúgja magáról a takarót.
2009. jún. 6. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

Az én fiam utálta a hálózsákot, pedig rendes anyaként:)abból is beszereztem jópárat mert mindenki azt javasolta.

Én úgy öltöztetem éjszakára, hogy ha kitakarózik se fázzon meg, és a takarója pedig vékony anyag és inkább csak jelképes funkciója van..

amúgy is úgy alszik olyan 8-10 hós kora óta hogy a takarót a lába közé és a törzse elé veszi vhogy:))

Ha mindig elvenném tőle h betakargassam, nem sokat aludna.

Szóval én nem takargattam csak az első 1-2 hónapban amíg velünk aludt.

Csináld úgy ahogy jónak látod, nem szentírás ez a hálózsák dolog sem.

Nem beszélve arról hogy olyat viszont sokszor hallottam hogy pont hogy 10-12 hós kor körül már kifejezetten zavarja a babát hogy nem tud benne felállni, vagy rácsavarodik.

2009. jún. 6. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Én is mindig takaróval altattam a babám.Kipróbáltam a hálózsákot,de egész éjjel fent voltunk,mert nem tudott vele ,benne forgolódni,és mindig felsírt,azóta elraktam.Takargatom,de annyira nem aggódok,mert felöltöztetem.De amikor felébredek éjjelenként mindig ránézek.Szerintem is csak úgy csináld ahogy nektek jó,bevált.

2009. jún. 6. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Nekünk csak addig vált be a hálózsák, míg nem tudott átfordulni. 4 hónapos kora után már nem adtam rá, mert nem viselte el egyszerűen, össze-vissza tekeredett rajta. Én egy darabot vettem, és kaptam párat barátnőktől, de már eltettem, mert nem tudjuk használni. 6 hónapos lesz a fiam. Szerintem ez nem olyan dolog, ami nélkül nem lenne meg a baba. Lehet kapni kezes-lábas pizsamákat is, az jobb, ha szeret kitakarózni a baba.
2009. jún. 6. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
nekunk csak 1x volt hálozsákunk, 6 honaposan, és hiába volt nagyobb méret, állandoan felébredt, mert nem tudott a kicsi forogni. (elég aktív álmában is). Ugyanez volt a helyzet a paplannal is, ugyhogy maradtunk a jol bevált plédnél, van vékonyabb,vastagabb ha hideg van, és azzal konnyen mozog. megesik, hogy kitakarodzik, de ritka, amíg mi fentvagyunk, rá-ránézunk, és amugy is felébred éjszaka. Most már (14 honapos) elalszik a paplan alatt is.
2009. jún. 6. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
A fiam 13 hós,és hiába vettem hálózsákot,nem tűrte meg magán(6 hós korában).Szeret kicsit kitakarózni.Újszülött korában nem volt-májusi baba-a takaró bőven elég volt,mivel meleg volt+nem takarózott ki.
2009. jún. 6. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Pont azért mondja a barátnöm, hogy ebben nrm tudnak éjjel felállni...igaz ez? Vagy az ügyibaba ugyanugy feláll benn e? Egyébként kicsim ki sem takarózik, nyugisan alszik. Csak én utáltam, hogy zsákban nem tud az etetőben űlni meginni az esti tápit, utána meg azonnal alszik, nem piszkálom fel a zsákolással...
2009. jún. 6. 23:21
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!