Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mindenkinek keveset alszik 3...

Mindenkinek keveset alszik 3 hónapos babája? Csak én vagyok ilyen "szerencsés"?

Figyelt kérdés
3 hónapos lesz, éjjel 10-12 órát alszik, nappal a 4 szopi alkalmával van fönt, ez 4szer 1,5-2 órát jelent. Másnak is alszik ennyit? Persze néha kicsit aggódom, hogy ez sok, ezért van " "-ben a "szerencsés". Itt szinte csak olyan kérdéseket találtam, amiben a probléma épp az enyém ellenkezője.
2011. jan. 13. 13:19
 1/3 anonim ***** válasza:
Bár már 9 hónapos a kisfiam, de visszasírom azt az időszakot. :) Nekem is sokat aludt, átalusta az éjszakát, ami 10-12 órát jelentett nálunk is, és napközben is sokat aludt, volt hogy 3 órát is egyszerre. Én is kicsit aggódtam már, hogy normális-e. :) Úgyhogy tök nyugis volt az az időszak, mindent meg tudtam csinálni, pihizni is tudtam, kifeküdtem napozni, meg ilyenek. Szóval tök lazulós volt. Most meg rohangászhatok egész nap utána, meg magam után is, hog mindennel végezzek. Már összesen nem alszik 3 órát napközben.
2011. jan. 13. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Az én picim is kb. ennyit aludt 3 hónaposan, most annyi a különbség, hogy két evés között kicsit tovább van ébren, max. 2,5 órát. 5,5 hónapos. Remélem, később is ilyen jó alvókája lesz.
2011. jan. 13. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Hát én nagyon irigyellek Titeket!Az én picurim 4 hónapos lesz.Az éjszakákat átalussza, este 8-tól reggel 6-ig.Akkor eszik, és alvás reggel fél 9-ig.Na de onnantól kezdve..Sűrűn elalszik, másfél óra ébrenlét után már nyűgös, és dörgöli a szemét.Elalszik, de csak fél órára.Ha egy órát alszik, akkor már szerencsésnek érzem magam.Fél óra kb. arra elég, hogy megebédeljek, vagy elmosogassak.Visszasírom azt az időszakot, amikor nappal is 2-3 órákat aludt.Néha én is úgy lefeküdnék!De mire elalszom, ő már ébren van.Ráadásul nagyon szeret velem lenni.Hangosan jelzi, hogy ő már ébren van, anya, játssz velem!Ezért is van, hogy este fél 10-kor én már alszom.
2011. jan. 13. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!