Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Itt mindenkinek alszik a...

Itt mindenkinek alszik a babaja ejjel?

Figyelt kérdés
szoval mindenkinel olvasom hogy 6 hetes kora ota meg 8 hetes kora ota vegigalussza az ejszakat!nos az en fiam 5 honapos de meg mindig ketszer kel fol ejjel enni!meg soha nem aludta vegig az ejjelt!en csinaltam rosszul v.mit vagy nehany gyereknel ez igy van?koszike a valaszokat
2009. szept. 26. 19:49
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
86%
Nem csináltál semmit rosszul az enyémek sem aludták át az éjszakát ennyi idősen, anya elmondása szerint 3 éves koromig ő sem aludt túl sokat :-)
2009. szept. 26. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
89%
szia.akkor rossz napon,vagy időben olvastál,mert bizony szép számmal vagyunk akinek a babája nem alszik át egy északát.az tény,hogy az én babám,1* kell hajnalban,de nem volt ez mindig igy.ujszülöttként,2 óránként klt még északa is.1 hónaposan kezdett egy kicsivel többet aludni.aztán már csak hajnal körült kelt,párszor.most 8 hós,és egyszer még kell 5 óra körül,és szerintem ezzel nincs semmi baj sem.szóval szerintem rossz helyen jártál,mert mi itt vagyunk.
2009. szept. 26. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
88%
Szia! Az én kislányom 13 hónapos és két kezemen meg tudom számolni, hogy hányszor aludta át az éjszakát. Sajnos, ha éberebbé válik, akkor nem tud visszaaludni magától. Mivel van 3 nagy testvére is, akik reggelente iskolába mennek, nem akarom, hogy a sírással felébressze őket, így inkább, ha felsír, kap cicit és máris alszik édesen. Van olyan éjszaka, amikor csak hajnali 4.30-5 óra körül ébred először, de van olyan is, amikor 4-5 alkalommal is felébred. Majd leszokik ő is róla és akkor én is végre alhatok.Egyébként nem olyan régen hallgattam a Kossuth rádió Vendég a háznál c. műsorát és ott pont erről beszéltek. A gyerekorvos és a gyerekpszichológus szerint az ilyen "nem átalvó" gyerekből van a több....
2009. szept. 26. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
27%
Hamarabb kellett volna az éjszakai szopsokról leszoktatni ( teáztatás,a szopási időt széthúzása ).Most már nem sokat tudsz vele tenni,próbáld teáztatni szopi helyett.Talán akkor sikerül,de lehet hogy nem mond le a szopiról.
2009. szept. 26. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
78%
6 éves lányom 3 éves koráig nem aludt át egyetlen éjszakát sem,a fiam 20 hónapos,nem volt még szerencsém egy átaludt éjszakához sem.gyébként amikor a lányom elkezdte átaludni az éjszakákat,állandóan felkeltem n,nézegettem nincs-e baja.Ki birható,utólag semminek tűnik,de most a szemfogakkal vesződve néha sikitani tudnék!!
2009. szept. 26. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
83%

4,5 hónapos a lányom. Sosem aludta át az éjszakát. Volt egy időszak, mikor csak 2x kelt. De elkezdődött a fogzás, így van, hogy 7x kel reggelig. Ráadásul napközben sem alszik sokat (max. 2 órát születése óta).

Szerintem azok a babák vannak kevesebben, akik átalusszák az egész éjszakát. Gondolj bele mi felnőttek sem tudjuk sokszor zavartalanul átaludni az egész éjszakát. Miért várjuk el szegény kicsiktől? Bár már nekem is hiányzik egy kiadós alvás.

2009. szept. 26. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
84%
A fiam a mai napig felkel 2x-3x.Másfél éves múlt,és éjjel tejet kap.próbáltam vizet adni,teát adni,de akkor fél óránként felkelt.Ha tejet kap 2-2,5 dl megiszik és alszik 3-4 órát.Egyébként napközben jól eszik,és a szájába nem veszi a tejet,jó étvágyú.A lányom uez volt 3 éves koráig,csak rossz étvággyal kiegészitve.
2009. szept. 26. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
90%

Kiskorában a lányom is jól aludt, de legalább 1X kelt enni. Aztán fél éves kora után egyre rosszabb lett a helyzet, szörnyen kiborultam...

Aztán 1 évesen megtanítottuk egyedül elalduni, azóta sokkal jobb. Így is ébred, van hogy éjjel többször is, van hogy át is kell mennem hozzá, de visszaalszik...

Szóval ne félj, semmit nem csinálsz rosszul. A baba fél éves kora után "alkalmas" arra, hgoy evés nélkül végigaludja az éjjelt, előtte természetes, hogy kel.

Sok anyuka csak "nagyzol", hogy az ő babája milyen jól alszik...

2009. szept. 26. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
68%

Az enyém àtalussza az éjszakàt 2 honapos kora ota,de most vàrok uj babàt,félek hogy én is ugy jàrok hogy kelhetek hozzà éjjelente.

Szerintem este lefekvés elött jol kell lakatni,de nem tömni!És az éjjel ha felkelne,a cumit a szàjàba adni,hàtha tovàbb aöszik.Ez csak egy tipp.

2009. szept. 26. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
83%
Szia! Én csak azt mondanám, hogy fel a fejjel :))) Nekem még csak fél éves a fiam és egyetlen egyszer volt részem teljes éjszakát átszuszogni. Az is akkor volt, amikor hazajöttünk a kórházból, az első éjszaka. Azóta kicsit más a helyzet, most jön a foga, így van hogy 5-6 alkalommal is felkel. Engem az ösztönöz csak, hogy Ő a világ legédesebb babája, így anyai kötelességem ezt szépen csendben tűrni.:) Kitartás, szerintem az idő majd mindent elrendez. :)))
2009. szept. 26. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!