Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Itt mindenkinek alszik a...

Itt mindenkinek alszik a babaja ejjel?

Figyelt kérdés
szoval mindenkinel olvasom hogy 6 hetes kora ota meg 8 hetes kora ota vegigalussza az ejszakat!nos az en fiam 5 honapos de meg mindig ketszer kel fol ejjel enni!meg soha nem aludta vegig az ejjelt!en csinaltam rosszul v.mit vagy nehany gyereknel ez igy van?koszike a valaszokat
2009. szept. 26. 19:49
1 2 3
 11/24 A kérdező kommentje:
koszonom a valaszaitokat,erot meritettem beloluk!:)))mindenkinek szep jo ejszakat kivanok!pusssz
2009. szept. 26. 20:40
 12/24 anonim ***** válasza:
88%
Mi 7,5 hósak vagyunk és először tegnapelőtt éjjel aludt úgy, hogy csak reggel fél 6-kor kelt fel enni. Egy ébként min.2-3 alkalommal felsír és hajnali 4 körül enni is szokott.
2009. szept. 26. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
63%
Most azért lekell pontozni,mert irni merem,hogy az enyém àtalussza az éjszakàt?Vagy a tökéletes helyzet az ha nem alussza àt???
2009. szept. 26. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 A kérdező kommentje:
bocs lanyok de v.mi kreten lepontoz titeket...de remelem ez nem izgat titeket!mert engem ez a pontozosdi abszolut nem....koszi a valaszokat!
2009. szept. 26. 20:47
 15/24 A kérdező kommentje:
most mar mindenki le van pontozva!kerdeznek toled aki lepontozol:ezen eled ki magadat te k o cs o g????
2009. szept. 26. 20:50
 16/24 anonim ***** válasza:
82%
Dejo!sziasztok.En is azt hittem magunk vagyunk.Mi is 2x max4x vagyunk fenn ejjelente,de mig jottek a kisorlo fogaink volt olyan hogy fel orankent volt fenn 5x a fiam.Olvastam az elejen,h valaki szerint nem etetni hanem teaztatni kell a babat...hat en teaztatom,cumit adok de igy is felkel...max 2x ha ataludta az ejszakat.De en igy imadom ot,majd csak kinojjuk es meg 12 evesen is kiabaltam,h "anya!fazom!takarj be!"De hat ezert vagyunk anyukak!
2009. szept. 26. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
78%
Ja!mi most vagyunk 9 es fel honaposak.Utolso voltm!
2009. szept. 26. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
73%
Az én kisfiam 1 hónapos koráig 3 óránként felkelt enni,aztán már kimaradt egy etetés, pár nap után már 2 etetést is átaludt.Most 3 hónapos és ott tartunk hogy egyszer kel hajnalban 4-5 körül.
2009. szept. 26. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
79%
Most már a fiam is átalussza, többnyire. 14 hónapos:), szóval, nem csináltál semmit rosszul, egyszer majd a tiéd is átalussza. Kitartás!
2009. szept. 26. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
82%

fiam már másfél éves, 5 oránál tobbet még nem aludt egyhuzomban, legalább 2x felkel. szerencsére vissza is alszik. a baj csak az, hogy mindig adodik valami más is - fogzás, nátha, tobbszor volt beteg, kezdeti hasfájások, ezek iszonyu hosszu éjszakák nagyon kevés alvással:( egy idoben rettegtem is az éjszakáktol, néha ma is rámjn a kimerultség...

pedig sokmindent probáltam - jo éjszakát tápszer, tobbféle vacsora, hátha valamelyik jobban beválik, kiságy, egyuttalvás, kulonszoba, nagyágy...és még stabil napirendje is van a drágának (legalább napkozben minden OK), mégis itt tartunk. ugyhogy ne keseredj el, 5 honap mén nem nagy ído, de kívánm, hogy ne huzza a kicsi ilyen sokáig, mint az én fiam:)

2009. szept. 26. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!