Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miért van ez az egymásra...

Miért van ez az egymásra licitálás?

Figyelt kérdés
2009. szept. 24. 13:14
1 2 3 4
 31/33 anonim ***** válasza:
76%

hát én ezt nem értem... komolyan.

miért baj ha 1 baba hamar feláll, hamar fogzik, v ilyesmi. abból h vonod le azt a következtetést, h az iskolában sötét lesz?

továbbra is fenntartom, h teljesen hülye a kérdés. engem nem érdekelt soha, h a fiam gyors-e v lassú. belőle csak 1 van. annyit alszik, annyit mozog amennyit akar. aki verseng, az hülye. tényleg nem tudok ennél többet mondani.

2009. szept. 24. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/33 anonim ***** válasza:
65%
csak azt nem tudom, hogy miért gondolod, hogy az anyukák itt egymásra licitálnak... igenis vannak olyan babák, akik gyorsabban fejlődnek, és bizonyos dolgokban előrébb tartanak, mint a legtöbb kortársuk. de ez nem azt jelenti, hogy ők ultraokosak, vagy ultraügyesek, hanem egyszerűen csak más a fejlődésük üteme, és ez nem azt jelenti, hogy 3 évesen már olvasni fognak, sőt azt sem jelenti, hogy felnőttként majd sikeresebbek lesznek. egyszerűen most gyorsabban fejlődnek, aztán később lehet, hogy a többiek behozzák, sőt le is hagyják őket. de ha már hamar tudnak ezt vagy azt, és ezt egy anyuka leírja, akkor nem feltétlenül hazudik, vagy licitál a másikra.
2009. szept. 25. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/33 anonim ***** válasza:
54%
Egyetértek az elöttem szólóval.Ha feltud állni korán had álljon.Létezik ilyen csak nem tudsz a környezetetben biztos.
2009. szept. 25. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!