Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miért van ez az egymásra...

Miért van ez az egymásra licitálás?

Figyelt kérdés
2009. szept. 24. 13:14
1 2 3 4
 11/33 anonim ***** válasza:
100%

Hazudnék ha azt mondanám hogy nem érdekel mások babája milyen gyorsasággal fejlődik, de eszembe nem jutna az én picimet siettetni, csakazért mert más már csinálja...

Aki meg ezt a "licitálást" élvezi, az csinálja. Ne foglalkozz vele te sem.

2009. szept. 24. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/33 anonim ***** válasza:
38%

3. és 4. vagyok!


Megmondanám akkor annak a nagyon okos anyucikának, hogy tegyük próbára mit is tuda gyereke!

Egy kettőre befogná az ilyen, mindjárt nem lenne mit mesélnie :)

2009. szept. 24. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/33 anonim ***** válasza:
81%
Nem tudom hogy vagytok vele,de pl. ha nekem egy anyuka elkezd beszélni a gyerekéről,hogy ezt meg ezt tudja,stb. én csak mosolygok,meghallgatom,és ennyi-ha kérdez válaszolok,de sosem zúdítom rá a mi dolgainkat,példáinkat,és ha kérdez is csak a valósat mondom.nem értem ezeket az embereket én sem.
2009. szept. 24. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/33 anonim ***** válasza:
72%
mi, már az is tudomány, ha van foga? az enyém fél éves, remélem, még két hónapig nem látok fogat. minél később jön, annál jobban viseli.
2009. szept. 24. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/33 anonim ***** válasza:
49%
Nem értem honnan veszed hogy itt mindenki hazudik akinek mondjuk 4 vagy 5 hónaposan kijött a foga és hasonlók..
2009. szept. 24. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/33 anonim ***** válasza:
66%
Legjobb barátnőmmel imádtuk egymást! Megszületett kislánya utána rá 1 évre az én kislányom! Aztóta részemről tönkre ment a barátság! Mindig hasonlítgassa a gyerekeket! Súly,cm,fog,üllés,járás,haj hosszúság,beszéd stb. mindenbe!! Utálom ha jönnek!! Engem nem zavar hogy kislányom hogy fejlődik,mit tud már! Így imádom ahogy van, 19 hónapos és tud amit tud!! De ahogy henceg ahogy méricskéli kivagyok tőlle!!!
2009. szept. 24. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/33 anonim ***** válasza:
100%

Én mondtam a lányomnak, hogy ha péntekig elindul önállóan, akkor elmondhatom, hogy 10 hónaposan már járt..:)


Van, akinek pl a járás az, hogy lépett kettőt a gyerek kapaszkodás nélkül. Hát nekem nem az, így nyilván nem fogom azt mondani, hogy 10 hónaposan elindult. Van, aki meg úgy gondolja, hogy igenis akkor indult el.

2009. szept. 24. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/33 A kérdező kommentje:
például én azzal se tudok egyetérteni,hogy egyesek szeretik a középpontba helyezni a gyereküket társaságba vagy családi összejöveteleken,mondókákat mondatnak a gyerekkel így szerepeltetik még meg is tapsolják.
2009. szept. 24. 14:33
 19/33 anonim ***** válasza:
46%
Miért csípi annyira a csőröd, hogy büszkék á? Majd ha neked is lesz, te is az leszel. Ha meg nem, az régen rossz.
2009. szept. 24. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/33 A kérdező kommentje:
ez nem büszkeség,hanem nagyképű f@szság.
2009. szept. 24. 14:46
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!