Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miért van ez az egymásra...

Miért van ez az egymásra licitálás?

Figyelt kérdés
2009. szept. 24. 13:14
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
51%
???
2009. szept. 24. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 anonim ***** válasza:
100%
Mire gondolsz?
2009. szept. 24. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 A kérdező kommentje:
össze vissza hazudozik mindenki mikor mit csinál a gyermeke. hihetetlen. ha a szomszéd azt mondja,hogy az enyém már ül akkor az idióta képes felrángatni a gyerekét,párnákkal kitámogatni és utána dicsekedni,hogy az enyém is,sőt már.....
2009. szept. 24. 13:20
 4/33 anonim ***** válasza:
51%
Milyen liccit? Lemaradtam valamiről?! Nem értem.
2009. szept. 24. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 anonim ***** válasza:
100%

Mert buták és ezt ezzel akarják kompenzálni, vagy legalábbis valami hiányosságukat:)

3.voltam

2009. szept. 24. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/33 anonim ***** válasza:
37%
ki hazudik? teljesen hülye a kérdésed, ne haragudj, aki ilyeneket tesz az idióta, nem kell vele foglalkozni és kész. 1. voltam
2009. szept. 24. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/33 anonim ***** válasza:
100%
Azért van ez, mert az anyukák sietnek valahova. Azt hiszik az jó, ha már 4 hónaposan ül a gyerek. Hát ez van. Az enyém 6 hónapos és még nincs foga, nem mászik :)
2009. szept. 24. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 anonim ***** válasza:
100%
Hát igen én is tapasztaltam.Soknak összecsuszva ül a babája a kocsiban,de ÜL.Nem szabadna siettetni ennyire a babák fejlödését.Miért jo ez?
2009. szept. 24. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 anonim ***** válasza:
75%
szerintem ez ösztönös,mert hiába mondja mindenki azt most,hogy én nem mondok ilyet,nem teszek ilyet,ááá dehogynem.amint elkezd 2 anyuka beszélgetni,abból az eggyik vesztesként jön ki,mert az ővé még nem áll,nincs 1 foga sem,és nem játszik annyit,és nem alszik egész északa,és nem eszik töltöttkáposztát.viszont két csoportra sorolhatók a dicsekvő anyák is,mert van akinek tényleg van min dicsekednie,és van aki rá tezs egy óriási lapáttal.én ha beszélgetek egy másik mamával,mindig az ő gyerke pozitívumait keresem,és általában az ő gyerekéről beszélgetünk,meg más egyébb témáról,de már nekem is volt amikor a babám forgott mint egy ringlispi,és egy nála 2 hónappal idősebb bab meg se mozdult,az anyuka meg agybafőbe dicsérte az enyémet,hogy milyen ügyes,tényleg büszke voltam,de sajnáltam is a másik babát,mert ő biztos másban nagyon ügyes.
2009. szept. 24. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem akkor mi is licitáljunk :)

Az én babámnak 9,5 hónaposan jött az első foga! Bi-bi-bi. 17 hónapos és még nem mond semmit, csak én tudom megkülönböztetni az aa-t az aa-tól (anya, apa).


Félretéve a viccet, én is próbálok nem versenyezni, de amikor már fél órája azt hallgatja az ember lánya, hogy az ő gyereke milyen ultraokos, ultraügyes, ultraminden, akkor egyszerűen nem bírom tovább.

2009. szept. 24. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!