Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miért van ez az egymásra...

Miért van ez az egymásra licitálás?

Figyelt kérdés
2009. szept. 24. 13:14
1 2 3 4
 21/33 anonim ***** válasza:
79%
Hát mért ne mondhatna egy mondókát vagy éneket?Olyan aranyosak.Szerintem abban semmi rossz nincs.Nem is értelek,hogy tudsz ilyet mondani.imádtam mikor rokonomék gyerekei verset mondtak vagy énekeltek:)Cuki.Remélem kisfiam is mihamarabb csinálja majd:)
2009. szept. 24. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/33 anonim ***** válasza:
59%
Szerintem meg pont te vagy az.
2009. szept. 24. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/33 anonim ***** válasza:
69%

Én nem olvastam a válaszokat, tehát az eredeti kérdésedre válaszolnék.

Azért mert verseny társadalomban élünk és ez már elérte az anyukákat is, sajnos:-(

Az a berögzülés, hogy csak akkor érsz el bármit ebben a világban, ha az élen loholsz... Szóval mindenki a legjobb akar lenni:-)

2009. szept. 24. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/33 anonim ***** válasza:
kíváncsi vagyok mi marad meg ebből a nagy versengésből, amikor a gyerek általános iskolás lesz...
2009. szept. 24. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/33 A kérdező kommentje:
majd nem tudják hogyan titkolják,hogy a gyermeküknek mennyire nem megy az iskola,és mindenki más lesz a hibás csak ŐK meg a gyerek nem.
2009. szept. 24. 15:18
 26/33 anonim ***** válasza:
100%
Jézusom, neked meg mi bajod?
2009. szept. 24. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/33 A kérdező kommentje:
mondjuk nekik kedvez,hogy az első négy osztályban nincsenek jegyek és,hogy nem lehet buktatni.
2009. szept. 24. 15:19
 28/33 anonim ***** válasza:
100%
nincs amúgy neki semmi baja sem, csak kicsit nyers stílusban arra próbál utalni, hogy a gyerekeknek akik még beszélni sem tudnak, már egy mércének kell megfelelniük, aztán a későbbiekben, ha úgy alakul, hogy mégsem "tökéletes" (mert senki nem az), akkor nem elég, hogy a gyerekkel lesznek gondjaik (mert nem az általuk elvártat teljesítik), hanem saját magukkal is (mert úgy érzik, nem elég jó a gyerekük, pedig valójában az).
2009. szept. 24. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/33 A kérdező kommentje:
hát igen úgy-úgy.
2009. szept. 24. 15:55
 30/33 anonim ***** válasza:
Mi meg ráadásul el vagyunk kissé maradva nagymozgásokat illetően. Megtanultam kezelni az olyan helyzeteket, mikor anyukák sajnálgatnak és - jobb esetben (?) -vigasztalnak, hogy nem lesz semmi baj. Sajnos, arra semmi garancia, hogy a dinamikusabban fejlődő babák felnőttként is sikeresebbek lesznek.
2009. szept. 24. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!