Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Itt mindenki babája tökéletes?...

Itt mindenki babája tökéletes? Már egy kicsit unom ezt a fórumot, mert itt csak csodababák léteznek, akiknek már 6 hetesen már foga is van. Rá lehet keresni!

Figyelt kérdés

Olyan anyukákkal leveleznék/ismerkednék, akiknek nem tökéletes a babájuk, de persze igy is imádják őket!!! :)

Ha vannak még ilyen anyukák, várom a priviket!


2009. aug. 28. 22:55
1 2 3 4
 31/37 A kérdező kommentje:
DE! FÉLEK H EGYSZER EGY ILYEN LELKIISMERETLEN EMBERHEZ KERÜL A BABÁM!!!!!!!!!!!!!!!!!!
2009. aug. 31. 13:46
 32/37 anonim ***** válasza:
100%

Nekem "tökéletes" a babám!

11 hónapos,2.naptól 5 hónapos koráig átaludta az éjszakát,azóta 2* 3* felkel,4hónaposan bujt ki az első foga most már 9 van

6,5hónapos korában kezdett mászni egyedül stabilan ülni!Még csak álldogál kapaszkodva megy kifejezi magát 1-2 szót tudatosan használ!

Egy "tökéletes" gyermek,csak úgy mint minden gyermek,mert mindenkinek a sajátja a leg-leg tökéletesebb!!

Ezért nem kell minket bántani,ez az oldal meg direkt azért van,hogy feltegye az ember a kérdéseit,ha éppen az hogy a többi 11 hónapos mit tud vagy hogy fejlődik hát rajta!

Nem fogom csak azért dicsekvőnek,és nagyot mondónak mondani őket/magam/,hogy neked megfeleljünk és ne hordj le minket a kérdéseddel és a hozzászólásaiddal!

Elhiszem ,hogy le vagy fáradva,de ne itt éld ki magad a tökéletes gyerekek szülein!

Bocs ezt le kellett írnom, nyomon követem a kérdésed mióta feladtad láttam mennyien írtak és te milyen hozzászólásokat írtál.

2009. aug. 31. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/37 anonim ***** válasza:
100%
miért nevezel lekiismeretlennek valakit,akit sosem láttál,sosem beszéltél vele?Elolvastam miket irt,és azt is amit te,de nem értem a felháborodásod.Leirnád mivel érzed hogy bántott téged?hátha rájövünk mi is.Egyébként meg annyi baj van ezen a világon,miért pont mi anyukák veszekszünk,amugy bagatel dolgon?Elég baj,hogy vannak beteg a babák,ez pont elég feszültséget okoz annak aki benne van.ilyenkor pont arra lenne szükség,hogy megsimogassuk egymást,segítsük egymást,de ha támadsz akkor téged is támadni fognak.én nagyon értékelem,hogy egészséges babám van,nem kell ezért levágnom az eggyik kezem,hogy értékeljem mindkettőt.Hidd el neked is jó lenne,ha minden baba tökéletes lenne.
2009. aug. 31. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/37 anonim ***** válasza:
100%

Kedves utolós!

Az a bizonyos lelkiismeretlen vagyok:-)

Köszönöm h azért egyet értesz velem!Hát igen....vannak ilyen emberek is ill "anyukák" akik leginkább pocskondiázni tudják a másikat teljesen ismeretlenül,talán mert így merik csak megtenni!Ha vki más véleményen van akkor az már rossz,lelkiismeretlen stb stb és még sorolhatnám!Csak nem értem h akkor minek tezs fel ilyen kérdését,egyáltalán kérdést minke tesz fel ha a válaszokat meg nem fogadja el!Meg a kérdésnek sincs semmi értelme.....

Na mindegy Én ezen csak nevetni tudok és kicsit szánalmasnak tartom de hát nem vagyunk egyformák(hála az égnek)

2009. szept. 1. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/37 A kérdező kommentje:

Kedves utolós!

A kérdéskiiró vagyok. Örülök h jól szórakoztál. Nem állt szándékomban senkit pocskondériázni, ezt kizárólag te kezdted és te is fejezted be. Ha értelmetlennek tartod a kérdést, minek jöttél ide egyáltalán??? És minek szóltál bele? Azaz ugattál, - bocsi te irtad saját magadra... Én az értelmetlen kérdéseknél egyszerűen továbbmegyek, és nem válaszolok rá. - tényleg nem vagyunk egyformák - hál Istennek...

2009. szept. 1. 19:09
 36/37 anonim ***** válasza:

Nevetséges vagy!Tőlem aztán tényleg távol áll a kötekedés.....és nem ismersz így ne ítélkezz,de hát ez téged jellemez....és az h utánoztad a véletlenül elütött szavamat az meg gyermek észre vall:-)

Én csak mosolygok ezen!

2009. szept. 12. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/37 anonim ***** válasza:
100%

Olvastam a vitátokat, meglátszik, sajnálatos hogy a kérdező megpróbálja két ellenséges táborra osztani az anyukákat! A gyógytornásszal értek egyet, pedig én sem szeretem mikor a csodababákat hozzák itt példának. De a kérdés írójának nem hiszem hogy az volt a célja hogy ezt a dolgot rendbe hozza, inkább vitát provokált. A 08.29-én 10.34-kor érkezett válasz írója konkrétabban megfogalmazta azt, ami engem is zavarni szokott, hogy segítségre váró anyukák olyan válaszokat kapnak a "csodababák" anyukáitól, ami még jobban elkeseríti őket, nemhogy segítene! Erre gondoltam:

www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__babak__379025-miert-van-az...

Én is sokszor kiakadok az ilyen válaszokon, hogy "nem tudom mi a baja a tiédnek, de az enyém bezzeg már..."

2009. szept. 13. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!