Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Itt mindenki babája tökéletes?...

Itt mindenki babája tökéletes? Már egy kicsit unom ezt a fórumot, mert itt csak csodababák léteznek, akiknek már 6 hetesen már foga is van. Rá lehet keresni!

Figyelt kérdés

Olyan anyukákkal leveleznék/ismerkednék, akiknek nem tökéletes a babájuk, de persze igy is imádják őket!!! :)

Ha vannak még ilyen anyukák, várom a priviket!


2009. aug. 28. 22:55
1 2 3 4
 21/37 A kérdező kommentje:

Kedves 14:40-es hozzászóló:

A kérdéskiiró vagyok. Úgy gondolom mindenkinek joga van ahhoz, h elmondja a véleményét igy neked is. Akármennyire is gyógytornász vagy (ha vagy?) köszönöm a lehetőséget és a felajánlást, de SOHA nem biznám rád a gyerekemet, márcsak a stilustalanságod miatt sem! És idézem mire gondolok:


"de nem ugatom le azokat sem akik számomra is pitiáner problémáikkal írnak ide!És ez nem fórum:):):)"

Úgy gondolom, h ezen az oldalon senki nem szokott "ugatni" de ha ennyire nem tetszik, akkor minek jársz egyáltalán ide????????

Az én szótáramban a kutyák utatnak, az emberek nem. Persze lehet h én vagyok a primitiv.

2009. aug. 29. 15:14
 22/37 A kérdező kommentje:

Kedves kérdéskiíró!

Nem te vagy a primitív. Szerintem.

2009. aug. 29. 23:25
 23/37 anonim ***** válasza:
a Bourbonoknál is öröklődött, hogy egyes gyerekek már foggal születtek.
2009. aug. 29. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/37 A kérdező kommentje:
De én sem vagyok az. Bocsi ez félreérthetőre sikeredett...
2009. aug. 29. 23:30
 25/37 anonim ***** válasza:
100%
Először megsajnáltalak kicsit,és irni akartam nheked,aztán kicsit kiakadtam..."Elszomorit, h itt legtöbb anyukának az a problémája pl h a gyerekének bal hátsó foga később nőtt ki" neharagudj,mi az hogy "elszomorit"??Jobban éreznéd magad ha minden gyerek súlyos beteg lenne?Ezen ledöbbentem,ne haragudj,és senkinek nem tűnt fel,milyen ember vagy,én elhiszem hogy vannak problémáid,mindenkiek,kinek kisebb,kinek sajnálatos módon nagyobb,de ez valamit elárul rólad azért...És nem kell azt se megkövezni aki esetleg közli hogy mennyire normális 3 hónaposan előre hátra forogni,meg hasonlók,nem dicsekedni akar,csak épp lehet hogy az első 3hónapot rettegésben töltötték,mert mondjuk a gyerek 2es apgarral született,és ha nem veszik ki lehet hogy 5perc mulva már nem él,és jó neki a megerősitést olvasni,hogy igen,a gyerek fejlődése több mint jó,tehát van esély hogy nem lesz gond..ugyhogy nem minden dicsekvés dicsekvés
2009. aug. 31. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/37 A kérdező kommentje:

Kedves utolsó hozzászóló!

Először is nincs szükségem az ilyen emberek sajnálatára köszönöm, ezt tartogasd vki másnak (esetleg sajátmagadnak). Én nem szoktam minősíteni vkit rosszindulatból amig nem is ismerem! Nem kell kiforgatni a szavaimat, mert azért irtam a példát, h probléma és probléma között is van különbség! Sajnálom ha te ezt nem érted, és talán nem is fogod soha, amig nem jutsz bele! Én senkinek sem kivánom h beteg legyen a babája, ilyen csak neked jutott eszedbe, dehát mindenki magából indul ki- ahogy a mondás is tartja. Az szomorit el, h vkik nem tudják mi az igazi probléma és mi nem. Persze mindenkinek a saját problémája a legnagyobb, de kikérem magamnak h én bárkinek is azt kivánnám, h ó bárcsak beteg lenne a babája, vagy az én babám miért beteg- mert nem beteg! De ha az lenne is, nem irigyelném az egészséges babákat mint te! S hogy milyen ember vagyok? Azt majd azok döntsék el akik ismernek, ne egy ilyen gerinctelen, alattomos ember. Persze te is nyugodtan kinyilvánithatod a véleményedet, de a fentiek alapján elképzelheted h mennyire érdekel, vagy mennyit adok rá!

2009. aug. 31. 10:27
 27/37 A kérdező kommentje:
Amúgy pedig mindenkinek köszönöm a priviket és a bizalmát, igyekszem minél gyorsabban válaszolni! :)
2009. aug. 31. 10:28
 28/37 anonim ***** válasza:
93%

14:40-es vagyok!

Abszolút nem bántásnak és nem sértőnek szántam a hozzászólásom és már megbocsáss h mersz sértegetni!Igaz h ez egy anoním oldal talán azért merészeled ezt tenni!

De nem baj ez téged minősít!Én abszolút konfliktus kerülő vagyok de ha már belerángatnak és idegesítenek akkor anniyra mégsem állok odébb!

Jahhhh és ne magadból indulj ki akkor mikor kételkedsz abban h gyógytornász vagyok,és senki nem kért meg arra h hozzad hozzám a gyermekedet!Attól nem félsz h ha tényleg gyógytornászra szorulsz mondjuk pont hozzám kerülsz?????

2009. aug. 31. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/37 anonim ***** válasza:
93%
Mé anniyt h tuti ez a kötekedő típus vagy mert iylen kérdésekkel heregeled az anyukákat v talán unatkozol?
2009. aug. 31. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/37 anonim ***** válasza:
93%

12:30 és előző napi 14:40 es vagyok.....szőrnyű ahogy reagász a válaszokra főleg azokra akik nem értenek egyet veled!Tuti tiszta stressz vagy v szorongsz éppen v akármi és itt töltöd ki másokon a frusztráltsáod!

Amásik meg h ha nem beteg a babád és egészséges amit szívből remélek,komolyan,akkor minek írsz ki ilyen kérdéseket,minek bőszíted itt az anyukákat és minek várod a privát üziket!Nem értelek miért bántja a csőröd a sok általad "csodababás"anyukák hsz-jei!

Te vay aki félre ért és kiforgat mindent!Nézz 1 kicsit magadba!

2009. aug. 31. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!