Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Itt mindenki babája tökéletes?...

Itt mindenki babája tökéletes? Már egy kicsit unom ezt a fórumot, mert itt csak csodababák léteznek, akiknek már 6 hetesen már foga is van. Rá lehet keresni!

Figyelt kérdés

Olyan anyukákkal leveleznék/ismerkednék, akiknek nem tökéletes a babájuk, de persze igy is imádják őket!!! :)

Ha vannak még ilyen anyukák, várom a priviket!


2009. aug. 28. 22:55
1 2 3 4
 1/37 anonim ***** válasza:
100%

jajj, dehogyis, el ne hidd már! :))

85%-nak a lehető legátlagosabb babája van. :D


csak elfogultak, mert nagyon szeretik őket. :))

2009. aug. 28. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/37 A kérdező kommentje:
Azért ennyire én sem vagyok naiv! De már nagyon el van túlozva a dolog! Olyan anyukákkal leveleznék, akiknek a babája vmilyen rendellenességel/betegséggel született, műtötték vagy műtétre vár, később fordult meg, kezdett el járni/beszélni stb. Mert ilyen is van. Sajna mi is ebben a cipőben járunk, de ezen a fórumon csak azt lehet olvasni, h minden milyen tökéletes, szép és jó. Persze nekünk a mi babánk igy tökéletes és igy imádjuk nagyon. Csak könnyebb, ha az ember megbeszéli/kiirja ezeket a problémákat magából, vagy más tapasztalataiból is sokat lehet tanulni.
2009. aug. 28. 23:08
 3/37 anonim ***** válasza:
100%

Igen,mert minden anyukának és apukának az ő gyereke a legcsodálatosabb,okosabb,ügyesebb stb.

Ezen nem kell csodálkozni,csak nem mondunk rosszat a gyerekről.

6 hetesen fog?

És aki foggal születik,van ilyen!

2009. aug. 28. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/37 anonim ***** válasza:
100%
Szia én szivesen beszélgetek veled igaz az én manomnak nincsen semmi baja de nem tökéletes mert sokak szerint vékony mert 11 honapos lesz és még nincs 8 kilo ő ilyen ha gondolod irj én meghalgatlak és ha tudok segitek is üdv Zsani
2009. aug. 28. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/37 anonim ***** válasza:
100%

sőt, kimondottan hátrány, ha ennyi idősen már foga is van.

szoptatni nem tudom, lehet-e úgy? :S

2009. aug. 28. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/37 anonim ***** válasza:
100%

én szívesen leveleznék veled:-) ugyan az én fiam már egy éves, de sokmindenen keresztül mentünk. tökéletes gyerek??? fogalmam sincsen milyen:-) ha pakol rakodik egész nap és a kábeleket rágja, akkor az enyém tökéletes:-) és tökéletesen kikészít minden nap:-)))

amúgy nyaki izomletapadással született, sokáig gyógytornára jártunk, stb,stb. nekem van egy örökölhető betegségem, ami egyelőre nem jött elő nála, de állandóan aggódom, hogy mi van ha egyszer csak igen...

Írj nekem privit, aztán dumcsizunk:-)

egy tökéletlen gyerek tökéletlen anyuja:-)

2009. aug. 28. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/37 A kérdező kommentje:

3. hozzászólónak: a fogat csak példának szántam, mert ezen a hozzászóláson aztán tényleg kiakadtam. Igen, van olyan, h vki foggal születik, kb minden tízezredik gyerek, ezeket hivják táltosfognak ill ezekből a gyerekekből lesznek aztán később a cigányvajdák is a mondás szerint... Dehogy pont ezeknek a gyerekeknek az anyukája olvassa ezt a fórumot! Nahát, micsoda véletlen!

Elszomorit, h itt legtöbb anyukának az a problémája pl h a gyerekének bal hátsó foga később nőtt ki mint a barátnője gyerekének és hasonlók. Ezek az anyukák nem tudják mi az igazi probléma, pl h egy gyereknek gyógyithatatlan betegsége van, netalán hiányzik a keze vagy a lába stb.. Mert ezek az igazi problémák.

Tudom, nem kötelező ezt a fórumot olvasni. De azért néhány értelmes kérdés és válasz miatt érdemes!

2009. aug. 29. 00:50
 8/37 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Én szívesen leveleznék veled! Az én kisfiam két oldalu dongalábbal születet és ha ez még nem elég akkor asztmás! 6 honapos lesz a picim de még mindig sint kell használnia! 5 hónapos koráig pedig gipszelték a lábát születése ota! Irj privibe! Szia
2009. aug. 29. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/37 anonim ***** válasza:
100%
Szia!Én is néha elszomomorodom,mert 14hónapos lányom még nem megy.már jártunk rehabon is,hál istennek egészséges,de én is kész vagyok ettől,hogy ilyeneket mondank,hogy az én gyerekem már 9-10hónaposan szaladt.:Na és?Az enyém meg nem.Amugy eleven ,mozgékony,és nem lehet csinálni tőle semmit,ráadásul minden nap 6kor kel,és napközben is nagyon nehéz altatni.de én így imádom.
2009. aug. 29. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/37 anonim ***** válasza:
100%
Én is szívesen leveleznék veled.Mi 28. hétre születtünk, műtöttek is.Ennek eredményeképpen azzal a bizonyos 3 hónap hátránnyal élünk:( Nem szeretem látni a szomszéd babákat, azok már kb. kétszer akkorrák, foguk is van stb...Úgyhogy megértelek, és ezt az oldalt már én is unom, mikor kéthetes gyerek oda-vissza forog, 6 hónaposan meg megy:(
2009. aug. 29. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!