Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Létezik olyan hogy egy baba,...

Létezik olyan hogy egy baba, nem tud jól aludni éjszaka tökéletes csendben?

Figyelt kérdés
2011. jan. 21. 11:17
 1/10 anonim ***** válasza:
létezik
2011. jan. 21. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
A védőnőm mesélte h van olyan "gyereke" akinek éjszakára felvették a porszívó hangját cd-re és azt nyomatják neki.... vicces, de van ilyen
2011. jan. 21. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Honnan tudod, hogy a csend zavarja? Zajban alszik?
2011. jan. 21. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Igen,ha megy a Tv alszik!Napközben jókat alszik!A férjem éjfélig szinte mindig TVzik,addig alszik,mint a poc.Ahogy kikapcsolja,egyből ébred 50x reggelig!
2011. jan. 21. 11:22
 5/10 anonim ***** válasza:
Az én lányom! 5 hónapos de nem tud elaludni amíg be nen teszek neki egy kis metal zenét. Ez halál komoly! Próbáltam mást is, de az sem volt jó, ugyanúgy vergödött. Mi rontottuk el szerintem, mert születésétöl kezdve azt szerettük volna, hogy zaj mellett is tudjon aludni, ne kelljen síri csöndet tartani. Erre bekapcsoltuk azt a zenét amit mi szeretünk és tessék itt az eredmény...úgy hozzászokott, hogy más már nem is jó. Ha csönd van, akkoris nyüglödik és ordít. A zene megnyugtatja, azon el is alszik. Nekem végülis jó :D Tehát igen, van ilyen is.
2011. jan. 21. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

nálunk is nappal tv mellett alszanak a gyerekek ilyenkor akár 1-1,5 órát

ha csend van max 20 perc

éjjel megy a magnó még le nem jár kb 2 óra az alatt mélyen elalszik a pici, de a nagy utána ébredezik ha csend van...


2 éves és 7 hónapos fiúk

2011. jan. 21. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Mi ketyegő órát tesszük be neki a szobába, szerintem elnyomja a monoton zaj.
2011. jan. 21. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Úgy hallottam hogy megnyugtatja a piciket a külső zaj, mert tudják, hogy nincsenek egyedül. A fiam is úgy alszik el magától este, ha látja, hogy nyitva a szoba ajtó és mi kint vagyunk és tv-zünk(vagy bármi), a szobájába hallani a hűtő búgását(direkt nyitva hagyom a szobáját) Sokat szenvedtünk mire rájöttünk, hogy miért fél este:-)

Az óra is nagyon jó ötlet, a lényeg, hogy amikor éjszaka fel kell tudja, hogy hol van:-)Megismeri a kattogást a búgást...

2011. jan. 21. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
1eves,szuletese ota hajszarito zaja mellet alszunk.meg jo hogy jo kis orosz strapabiro haszarito.:)
2011. jan. 21. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!Valami "zajt"fogok tenni köré.Remélem mi is bírni fogjuk!Egy szobában vagyunk.Még csak 6 hónapos egyébként!De már nem tudok mire gondolni,csak erre.Mert tényleg csak azután ébred ,hogy megszünik a TV zaja!
2011. jan. 21. 14:45

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!