Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Itt mindenki babája tökéletes?...

Itt mindenki babája tökéletes? Már egy kicsit unom ezt a fórumot, mert itt csak csodababák léteznek, akiknek már 6 hetesen már foga is van. Rá lehet keresni!

Figyelt kérdés

Olyan anyukákkal leveleznék/ismerkednék, akiknek nem tökéletes a babájuk, de persze igy is imádják őket!!! :)

Ha vannak még ilyen anyukák, várom a priviket!


2009. aug. 28. 22:55
1 2 3 4
 11/37 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Mi sem vagyunk tökéletesek lányommal. Neki 4 honap kellett mire átalussza az éjt...és bizony 6 honapos volt mikor az első foga kibujt. A mozgást igen érdekesen csinálta....forogni is későn kezdett, majd a fenekén tologászta magát ülve, megtanult felülni, majd kúszni(11! honaposan). Most pedig 12 honaposan huzta fel magát állásba először, kezét fogva pedig tipeg.


Tehát végig aggódtam a mozgását tekintve...miközben vidám, mozgékony, nyugis baba volt.

Szivesen irnék neked!

Szép Napot!

2009. aug. 29. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/37 anonim ***** válasza:
szia.Nekem is irhatsz,nagyon örülnék neki.Most mi is tele vagyunk problémákkal,ugy hogy messzíről sem vagyunk tökéletesek,de olyan nincs is,meg tökéletes anyuka se.én az ilyeneken csak mosolygok.Ezt a fogas kérdést én is olvastam,nem mertem kétségbe voni,mert biztos vannak szélsőséges esetek is.A romáknál az lehet csak vajda aki foggal születik(álítólag)akkor biztos van ilyen is.ne ess kétségbe,sokan vagyunk akik nem vagyunk elfogultak a gyerekinkel,többk között én sem.Biztos van nála szebb,ügyesebb,türelmesebb és még sorolhatnám.De soem álítom hogy az enyém ilyen.
2009. aug. 29. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/37 anonim ***** válasza:

Nálunk "komoly bajok" nincsenek,de nekem is elegem van a "csodababákból".

Fiam 10 hónapos,gyogytornász segitségével elkezdtük a mászást(az okok összetettek)és nem hajlandó forogni ezt is csak most kezdte.

De mikor azt irják h a 3 hós mászik,az nekem sok(k)

2009. aug. 29. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/37 anonim ***** válasza:
Most egy kicsit megnyugtattál, mert nekem is feltűnt, hogy az olyan kérdésekre, hogy 'Mit tud x hós babátok?' olyan elképesztő válaszok érkeznek, hogy el sem akarom sokszor hinni... de mi értelme lenne hazudni, egy anonim oldalon? - gondoltam én, a naiv...Ezek szerint tényleg vannak ilyen degenerált anyukák!
2009. aug. 29. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/37 anonim ***** válasza:
07,59 es vagyok.Én az ilyen kérdésekre,hogy mit tud a babátok,nem is irok.Nem mindeggy?ugy is az övé számít,az a fontos,nem az,hogy ki mennyire mond nagyot.Az orvos,a védőnő véleménye a fontos,nem az idegeneké.Eszembe se jutna ilyet kérdezni.még én adjam a lovat mások alá:-))szép napot mindenkinek.Te meg nyugodj meg.
2009. aug. 29. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/37 anonim ***** válasza:

Szia!


Ezen én is kiakadtam már egyszer de akkor enegem jól ki is osztottak.

http://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__babak_..

2009. aug. 29. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/37 A kérdező kommentje:

Kedves Mindenki!

Nagyon örülök, h ilyen sokan irtatok! :) Csodálkoztam, h miért nem privibe jöttek a válaszok, de most láttam meg véletlenül (!), h az e-mailcimem eddig nem volt nyilvános! Most átállitottam és nagyon várom a priviket!

A 7:04-es válaszolónak üzenem, h ő is adja meg az e-mailcimét, vagy irjon nekem! Nekünk is van hasonló problémánk (is) a lábunkkal és jó lenne tapasztalatot cserélni ez ügyben!

Mindenkinek köszönöm a pozitiv hozzáállását!

2009. aug. 29. 10:47
 18/37 anonim ***** válasza:
Annak az anyukának írnám,akinek a 14 hónapos lánya még nem megy,hogy ne aggódjon,mert ez teljesen normális.18 hónapos korukig "kell" megtanulniuk járni,de utána sem akkora tragédia.Az én fiam 15 hónapos,de még csak 1-2 lépést megy és csüccs.Nagyon sok velünk egykorú babát ismerek,aki még egyáltalán nem megy.Megértem,hogy aggódtál,de ugye van aki előbb kezdi,van aki később.Mi jártunk a fejlődésneurológián és hidd el,ha mászik,stb.,akkor nincs semmi gond.Sőt,azt olvastam,hogy minél tovább másznak annál jobb.A kérdezőnek pedig,igen nagyon kiakasztó ez az összehasonlítgatás,és ha valaki valamiben eltér a többitől,mert mondjuk későn kezd el menni,akkor a legtöbb anyuka ezt nem is érti és úgy érzem,hogy úgy néznek ránk,mintha szarul csináltunk volna valamit és azért.Nálunk evési problémák vannak.Ha gondolod.Írj és koraszülöttek voltunk.
2009. aug. 29. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/37 anonim ***** válasza:
100%

Anyukák!

Nem kell itt csoda babákról beszélni,meg hasonlók!Meg h miért tesznek fel ilyen olyan kérdéseket!Anyukák vayunk és mindenkinek a saját problémája a legnagyobb probléma!Van akinke az a problémája h miért nem nőtt még ki a foga és van akinke beteg a babucija stb,szóval nem ragoznám mert hátha megköveztek!Nekünk sem indult egyszerűen az életünk,nagyon sok gondunk volt az elején és akkor azok voltak a legnagyobb problémák,most h már hála az égnek túl vagyunk rajta most pitiánernek tűnő dolgok azok amik számunkra a legnagyobb probléma!Sajnálom és együtt érzek azokkal akiknek tényleg komolyabb problémáik vannak,de nem ugatom le azokat sem akik számomra is pitiáner problémáikkal írnak ide!És ez nem fórum:):):)

Tényleg senkit nem akarok se megbántani csak a véleményem írtam le!És kedves kérdező ha gondolod nekem is írhatsz,pl mert gyógytornász vagyok:)

2009. aug. 29. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/37 anonim ***** válasza:
100%

Kedves 9:22-es!

Kicsit sértő h degeneráltnak tartod azokat az anyukákat akik válaszolnak a kérdésre és mondjuk őszintén és tényleg mondjuk 3 hósan mászott a babája!De az is lehet h ennek az anyukának a babája csak 3 évesen szólal meg!Szóval tedd félre a trágárnak nevezhető szövegedet! 14:40-es voltam

2009. aug. 29. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!