Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Érdemes egy év körüli babának...

Érdemes egy év körüli babának hintát vnni (ajtokeretre szerelhetőz)? Meddig köti le öket?

Figyelt kérdés
2009. aug. 22. 08:44
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem igen! Az enyém imádta. Nem is kellett mindig lökni, ellökdöste magát egyedül (természetesen nem szabályosan ;)) és közben édesen énekelgetett (a maga nyelvén...), vagy csacsogott magában.
2009. aug. 22. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Kisfiam 21 hónapos és nagyon szeret hintázni, bár nekünk kint van a cseresznyefa alatt :-)
2009. aug. 22. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Szia! A kisfiamnak 6 hónapos kora óta van hintája....nagyon szereti. Sőt, van amikor el is alszik benne....:-) Szerintem vegyetek.
2009. aug. 24. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Szerintem is érdemes! Egyébként milyet vennétek, képet tudsz róla küldeni? (Nekem is 1 éves múlt a fiam.)
2009. aug. 24. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Nincs még konkrét,de ha tudtok küldjetek nekem linkeket hogy kinek milyen van illetve milyet éredemes venni!Köszönöm!!!!!!!!!!
2009. aug. 24. 09:28
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Az én babám is 6 hónapos kora óta hintázik, egyszerűen imádja. Mi a REGIO játékáruházban vettük. Hogy meddig köti le? Kb. naponta 2-3 alkalommal ültetem bele, 1 alkalommal 20 percet hintázik nagyjából. Ő most lesz 8 hónapos.
2009. aug. 24. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

[link]


Nekünk ilyesmi van, 8,5 hónapos a babám, nagyon szereti! Egy hete vettük, mert tudtuk, hogy örülni fog neki. Párszor már próbáltuk a játszótéren a babahintát. Úgy nevet benne, és kurjongat, annyira édes!! Ezeket a hintákat szerintem simán lehet használni másfél-két éves korig.

Én egyébként az expresszen vettem használtan, így nem volt olyan drága.

Üdv

2009. aug. 24. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

[link]

Nekünk ez a hintánk van,én csak jót tudok róla mondani.

2009. aug. 24. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Olyan kéne aminagyobb sulyu babának is jo mert a fiam 10 kg igy hamar kinőné az adamot ami 12kg ig jo!
2009. aug. 24. 14:54

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!