Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Melyik ruha illene egy ilyen...

Melyik ruha illene egy ilyen fozózáshoz?

Figyelt kérdés
Most lesz október végén a kislányom karácsonyi fotózása és nem tudom mibe öltöztessem.8 hónapos.
ma 14:15
 1/8 anonim ***** válasza:
64%

Zöld vagy piros ruhacskaba szerintem.

Nálunk az oviban minden évben van fotózás, a kisebb tesókat is szokta fotózni a fényképész

A kislányokon általában piros vagy zöld ruhacska van, fehér csipkevel, harisnyaval.

ma 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Mi karácsonyi mintás rugit tettünk rá. Illetve karácsonyi pizsit. Nagyon cuki volt.


Én nem szeretem járni nem tudó babán a szoknyás ruhácskákat, de tudom hogy van, aki igen, így az is opció.

ma 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm. Fehér harisnyávál pl? Éppen nézelődöm shein-en. Szép zöld és piros ruhák vannak :)
ma 14:33
 4/8 A kérdező kommentje:
Csak a fénykép kedvéért adnék rá harisnyát, szoknyát, egyberuhát stb. Alapvetően mindez akadályozná a mozgásfejlödésben ez a sok kényelmetlen "hacuka" és nem öltöztetném így a hétköznapokra.
ma 14:34
 5/8 anonim ***** válasza:

A helyszín stílusától is függ. Mi például olyan stúdióba megyünk, ahol skandináv stílusú, fehér-bézs enteriőr lesz, oda nem illene a piros-zöld kockás karácsonyi szett. Ilyen helyszínhez én inkább valami fehér vagy bézs ruhát választanék arany színű vagy csillogó díszítéssel.


De ha nektek egy faház stílusú, hagyományos piros-zöld színekkel díszített helyszín lesz, akkor mehet a piros kis ruhácska.


Én 8 hónapos kislányra mindenképp kis ruha+harisnyát adnék, a rugi szerintem nagyon kisbabás/pizsamás egy ekkora babának. Ezek a ruhák tényleg a fotózásnak szólnak, meg szenteste legyünk csinik, nyilván nem adja rá az ember hétköznap... (Én se a karácsonyi ruhámban mosogatok otthon hétköznap.)

ma 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Igen persze, csak nem tudtam hogy mit adjak rá pontosan? blúzt/ farmer, egyberuhat, pizsamát vagy mit :D
ma 15:12
 7/8 anonim ***** válasza:

[link]


Én ilyesmit adnék / adtam fehér harisnyával.

ma 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Ilyesmire gondoltam én is amit a #7 küldött.

Fehér harisnyaval tökéletes szerintem.


#1

ma 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!