Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Valami új tipp hasfájós...

Valami új tipp hasfájós (4hetes) babához?

Figyelt kérdés
Kakilás, szellentés láthatóan megkínozza és nagyon sokat sír.(Ma szinte egész éjjel). Hogyan segíthetnénk neki?

ma 12:03
 1/7 A kérdező kommentje:
Ja és anyatejes..
ma 12:04
 2/7 anonim ***** válasza:

Mit próbáltál eddig?

Kap valamit rá? Pocakmasszírozás?

ma 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Az idő segít. Tudom, ez nem vígasztal, de a hasfájás èlettani dolog, vagy mázlid van, vagy nem
ma 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Mindenkinek magának kell kitapasztalni. Az enyém is anyatejes és hasfájós. Eleinte minden éjjelt végig ordított. Lassan megszokta, hogy milyen a kakilás és már egész jól tűri. Sokszor az a baj, hogy csak ismeretlen és kellemetlen nekik.

Én bogyókból úgy voltam, hogy sorra próbálom, egyszerre mindig csak egyet, 2 hetet adok nekik. Ezt javaslom neked is.

Espumizánnal kezdtük. Az nem segített semmit, talán még rosszabb is lett. Most tartunk a Biogaia-nál. Ez úgy néz ki, bevált. Most, hogy ez, vagy csak az idő segített, nem tudom, de mostmár 3 hónapos koráig nem hagyom abba. 6hetes most.(Éjjel még mindig üvölt, csak már másért 😕)

ma 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Kisfiam is így volt. Mire kipróbáltunk mindent kinőtte..
ma 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Kipróbáltunk mindent: espumisan csepp, biogaia csepp, meggymag párna, tornáztatás, hónapokig nem fogyasztottam tejes dolgokat... Sajnos tényleg csak az idő segített. Majdnem 4 hónapos volt, mire teljesen megszűnt.
ma 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nekünk a Biogaia segített, plusz párszor szélcsöveztünk, azóta megy magától is :)
ma 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!