Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Másnál is elszakad a cérna?

Másnál is elszakad a cérna?

Figyelt kérdés
15 hónapos a lánykám. Nem tudok tőle semmit csinálni, mert jön utánam és kapaszkodik a lábamba és nyafizik. Az etetőszékben bömböl ha otthagyom. Konkrétan ma nem ért időben haza apa és egyedül kellett vacsit csinálnom és ez eltartott vagy 10 percig amit a gyerek nem tudott kivárni és végigbőgött. Nekem meg elgurult a gyógyszerem. Nem kiabáltam vele, csak leszidtam... Tudom, hogy ez most ilyen időszak, meg hogy majd jó lenne ha felnő ha így ragaszkodna... De egyszerűen kiborít, hogy minden tennivaló cirkuszi mutatvány, hogy megússzam sírás nélkül. De egyébkén imádom a kiscsajt, életem értelme, csak jó lenne néha egy szusszanásnyi idő mikor nyugodtam tehetném a dolgomat. Éjjel is kel, ezt is jól viselem, meg lehet szokni, de van mikor úgy kel, hogy üvölt mint akit nyúznak és semmi sem jó neki...
2009. aug. 18. 21:19
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Türelem én is mindíg ezt mondogatom pedig a kisördög mindíg ott ül a vállamon és ezt mondja: Jaj legyen már este és feküdjön már le ez a gyerek!!! Vagy húúú majd egy két hónap múlva jobb lesz, és jövőre már mehetünk talán külföldre is és én is szusszanhatok napközbe... meg ilyenek. (Hát remélem nem vagyok önző nagyon)
2009. aug. 19. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!