Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kinek- a babaja sokszor kel,...

Kinek- a babaja sokszor kel, es nehezen alszik vissza-szinte minden este elszakad a cerna?

Figyelt kérdés
2011. szept. 21. 21:47
1 2
 1/19 Jubilee ***** válasza:
Értelmezhetetlen a kérdésed. Fogalmazd újra! :)
2011. szept. 21. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
Babam ejszaka tobbszor ebred,nehezen alszik vissza.Sokszor elszakad a cerna nalam.Mas is van igy?
2011. szept. 21. 22:02
 3/19 anonim ***** válasza:
Mennyi idős?
2011. szept. 21. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:

Azt hiszem én értem a kérdést.

Nekem jó alvó a gyerekem ezért ritkán szakad el a cérna, vagyis hogy nem szakad el. Talán akkor voltam nagyon padlón mikor apukám nálunk lakott -a célból, hogy a gyerekemre felügyeljen míg én meg az apja dolgozunk- és teljesen más elvek alapján nevelte a gyereket. A fiam ahhoz volt szokva, hogy napközben nem alszik, nem én szoktattam erre, ő állt rá fokozatosan. Este 7-8-kor elaludt és reggel 9-10 körül ébredt. Mikor apám itt volt napközben nem foglalkozott a gyerekkel, nem játszott vele, nem vitte ki az udvarra, játszira, stb csak bent voltak a házban és tv-t néztek. A gyerek elunta, unalmában ordított, elfáradt benne és aludt, mire én hazajöttem este már kipihent volt. Azt hozzá kell tennem, hogy ritka sz@r munkahelyem volt (nem is bánom, hogy már nem dolgozom) mert hajnalban az első busszal jártam 5-kor és este az utolsó előttivel vagy az utolsó busszal jöttem, sőt volt, hogy gyalog ha túlontúl túlórázni kellett. Az azt jelenti, hogy sokszor 11-re értem haza hulla fáradtan arra, hogy még mosogatni kell, holnapra kaja kell, mosni kell, a gyerek pörög, fürdetni kell, játszani kell vele. Nem egyszer volt, hogy hajnal 2-kor kerültem ágyba és fél 5 kor meg keltem, hogy a buszt elérjem. Gondolhatod mennyire kipihent voltam. :S Na akkoriban sokszor éreztem úgy, hogy hiába vannak kötélből az idegeim, egyszerűen nem bírom és szét esek ha ez így megy tovább. Bő 2 hónapig ment ez. Apukám elköltözött, én nem dolgozom, a gyerek újra jó alvó, kiegyensúlyozott és én sem vagyok elfásult. Pénzben továbbra sem dúskálunk, de már nem érdekel.

2011. szept. 21. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:
Jovo heten lesz 6!
2011. szept. 21. 22:08
 6/19 anonim ***** válasza:

6 mi? hónap, hét, nap?


enyém picinek nagyon sokat kelt, 2 óránként evett, engem nem borított ki, aludtam napközben is vele :)))

2011. szept. 21. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:
4hos koraig jol aludt,de azota megorjit.Es lehet eltart honapokig?
2011. szept. 21. 22:10
 8/19 A kérdező kommentje:
6honapos
2011. szept. 21. 22:10
 9/19 anonim ***** válasza:

Szia, nálam bevallom sokszor, mert jól elvan a kádban, megfürdünk, játszunk a játékokkal, jól érezzük magunkat, aztán jön a halálom::::::: ráadni a pizsamát, az éjjeli pelust, és akkor minden áldott este kicsi kora óta forog, menekül, mászik, összeteszi a két lábát, hogy ne tudjam bekapcsolni a pizsamát a lábaközött...szóval ki tud akasztani néha nagyon. Aztán mintha elvágták volna, megint jó gyerek, csak az öltöztetés ne lenne!

A kérdésedre válaszolva, nekem első gyermekem a kisfiam és a tapasztalatom az, hogy nem teszem azonnal a kiságyba, amint elalszik a kezemben, hanem még kicsit ringatom, ameddig mélyebb álomba merül és csak akkor rakom le. Én bevallom magamtól jöttem rá és hetekbe telt sajnos. Remélem nektek is beválik! Jó éjszakákat kívánok nektek!

- u.i.: mostanában kicsit fázik a kisfiam, amikor alszik, mivel minden takarót lerúg magáról én már hálózsákban altatom, fagyos is kicsit, lehet, hogy a te kisgyerkőcöd is fázik kicsit, próbáld ki, hátha... több ötletem sajnos nincsen :-(

2011. szept. 21. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:

3. vagyok. A hálózsák tényleg jó ötlet. Miben altatod egyébként? Szopik még? Nem hasfájós és azért kel éjjel? Az én fiam kicsinek is jó alvó volt, de mikor elkezdtük tápszerezni estére megfájdult a hasa és nehezen aludt el és fel-fel kelt egy párszor. Milupa tápszerrel kezdtünk, váltottunk Mildibére és attól nem fájt a hasa, aludt rendesen.

Próbálj rájönni, hogy mi lehet az oka az ébredésnek és küszöböld ki valahogy.

Azt írod már két hónapja rossz alvó. Nappal egyébként rendesen alszik?

2011. szept. 21. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!