Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kinek- a babaja sokszor kel,...

Kinek- a babaja sokszor kel, es nehezen alszik vissza-szinte minden este elszakad a cerna?

Figyelt kérdés
2011. szept. 21. 21:47
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:

előfordul, hogy kibukok és ott hagyom apának a picit. Én meg szépen egyedül alszom a nappaliban.

De inkább nappal vagyok ki a kialvatlanság miatt:(

nekem már lassan másfél éves a fiam.

2011. szept. 21. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
Nálunk 1,5 éves koráig éjjel kelt enni és csak ha tápszert kapott, akkor aludt vissza. éjfél és hajnal 3 magasságában, egyébként meg elég volt a cumi. Figyi, ennyi idősen a foguk is kínozhatja őket, nálunk is volt pár hét, amikor sokszor ébredt és nehezen aludt vissza. Én akkoriban magam mellé fektettem ilyenkor és így aludtunk. Nálunk elég volt 10 perc a mélyalvásig és ment az ágyában, mármint én tettem át. De fogzáskor sokszor reggelig együtt aludtunk és nem szokott hozzá! Biztos baja van, gondolj erre!!! Persze fárasztó, ez is igaz.
2011. szept. 21. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:

Mit jelent az ,hogy elszakad a cérna????Olyan kor mit csinálsz?


15 hónapos lányom minden éjszaka 4x6x kel mióta megszületett.Minden áldott éjszaka menetrendszerűen,nincs kivétel.15 hónapja nem aludtam 3 óránál többet egyhuzamban.

De azt sose felejtsük el,hogy mi akartuk,hogy megszülessen, és nem Ő akart megszületni:).

2011. szept. 22. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 A kérdező kommentje:
Meg szopik.Picinek hasfajos volt,de ezt mar kinovik fel eves korukra,nem?Nappal hol jol hol alig alszik.
2011. szept. 22. 08:26
 15/19 A kérdező kommentje:
Olyankor csunyat mondok ra.Az nem baj gogy felkek parszor.Az a baj,hogy ha nem alszik vissza,erdekesen nyuszkol.Egyepkent a fogara tippelunk.
2011. szept. 22. 08:28
 16/19 anonim ***** válasza:

Csúnyákat mondasz rá??? :(

És attól hamarabb visszaalszik?

Lehet a foga,vagy pusztán csak rád vágyik.Együtt alusztok?

2011. szept. 22. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 Jubilee ***** válasza:
14 hónapos a kislányom. A mai napig csak cicin vagy ringatva alszik el. Éjjel is minimum 2x szopik. A kisfiam 3 éves, ott kell mellette ülni vagy feküdni, amíg elalszik. Van, hogy ő is megébred éjjel. Elhiszem, hogy fáradt vagy! Türelem, majd alakul a kicsid. Hidd el, a kicsinek sem könnyű. Én is elfáradok estére, de tudom, hogy ha türelmetlen vagyok, azt megérzik a gyerekeim és még nehezebben alszanak el. Próbálj higgadt maradni, bármennyire nem könnyű!
2011. szept. 22. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 A kérdező kommentje:
Amikoe ezek a ,zuros,ejjszakaink vannak egyutt alszunk termeszetesen.
2011. szept. 22. 09:52
 19/19 anonim ***** válasza:

Én még ordibálni is szoktam. Mensi előtti napokban amikor alig van tej, ő meg sír éjszaka. ÁÁÁÁÁÁ

persze a pici csak nevet rajtam, tetszik neki a műsor.

2011. szept. 30. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!