Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Másnál is elszakad a cérna?

Másnál is elszakad a cérna?

Figyelt kérdés
15 hónapos a lánykám. Nem tudok tőle semmit csinálni, mert jön utánam és kapaszkodik a lábamba és nyafizik. Az etetőszékben bömböl ha otthagyom. Konkrétan ma nem ért időben haza apa és egyedül kellett vacsit csinálnom és ez eltartott vagy 10 percig amit a gyerek nem tudott kivárni és végigbőgött. Nekem meg elgurult a gyógyszerem. Nem kiabáltam vele, csak leszidtam... Tudom, hogy ez most ilyen időszak, meg hogy majd jó lenne ha felnő ha így ragaszkodna... De egyszerűen kiborít, hogy minden tennivaló cirkuszi mutatvány, hogy megússzam sírás nélkül. De egyébkén imádom a kiscsajt, életem értelme, csak jó lenne néha egy szusszanásnyi idő mikor nyugodtam tehetném a dolgomat. Éjjel is kel, ezt is jól viselem, meg lehet szokni, de van mikor úgy kel, hogy üvölt mint akit nyúznak és semmi sem jó neki...
2009. aug. 18. 21:19
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Nekem ugyan csak 3 hónapos a lányom de ma volt az a nap h besokaltam.Semmi nem jó neki sehogysem, már kész vagyok.Állítólag jobb lesz de ahogy nézem mégsem.:((
2009. aug. 18. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
66%
Hisztis a kiscsaj.Ki kell bírni az üvöltését,akkor rájön,hogy ezzel nem ér el semmit.Ehhez persze idegek kellenek.De ha nem szokik le róla,nem lesz később sem egy nyugodt perced.Ezt tapasztalatból mondom.Az elsővel sok bajom volt emiatt,a másodiknál már okosabb voltam.Éjjel sem keltem fel hozzá,legfeljebb ivott egy kis teát.Rászóltam,hogy aludjon.Egy hét alatt megszűnt az éjjeli cirkusz.Igaz,hogy azon a héten mi sem sokat aludtunk.
2009. aug. 18. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Jaj, mintha magamról olvasnék :) Az én lányom 11 hónapos és dettó! Állandóan kapaszkodik a lábamba, ha a konyhában vagyok, akkor is és dől jobbra-balra, én meg parázok, nehogy elessen, most van az az időszak, hogy feláll,de még nem jár és kész vagyok néha tőle. Nagyon idegesítő tud lenni, pedig imádom én is, de az ágyában nem marad meg nyugiban, nem játszik a játékaival, csak sír, szenveleg, ha beteszem. De hát mindig nem lehet ott láb alatt, hiszen néha leesik egy-két dolog (főleg, hogy kapkodok)és a vécére is el kell néha menni :) Szóval kitartást, nem tudom, mikor lesz vége ennek az időszaknak, de egyelőre elég húzós.
2009. aug. 18. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Meg tudlak érteni.Bizony néha nálam is elszakad a cérna.. :( de kinél nem?
2009. aug. 18. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Ez a túlzott ragaszkodás kb.18 hónapos korára megszűnik.

Nekem 18 hónapos a ksfiam,sokat eljátszik egyedül de mindig a közelében kell lennem.Visznt van amikor nagyon unatkozik,ilyenkor kitalálok neki valami érdekeset,"befogom" a házimunkába,eggyütt berakjuk a mosógépbe a ruhát,meg nyomhatja az indítógombot,söprögethet,"segít" az ágyazásba,stb.

Néha kell egy kis kikapcsolódás a gyerektől.Egyedül elmenni vásárolni,sétálni,hogy aztán újult erővel kezzdhessük az egészet elölről.Sok sikert és kitartást.

Üdv.:3 gyerek Anyukája.

2009. aug. 18. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Olyan aranyosak vagytok ahogy olvasom mit irtatok,meg ramjon a siras.az en kiscsajszim is lassan 11 honapos es pont igy vagyunk mi is ,ma pl.ha hiszitek ha nem delutan fel hatkor jutottam el a wc-ig mert akkor kelt fel az apukaja mert ejszakas mar sokadik hete es sajnos mar o is ki van bukva.egyszoval ket lepest nem tudunk nelkule tenni mert csak sir ha nem lat es ha a kisagyba rakom es kimegyek a szobabol. Hat ez van remeljuk egy fokkal legalabb javulni fog gondolom ha majd tud magatol jarni.Minden jot neketek es sok turelmet mert az mindnnyiunkra rafer!!!
2009. aug. 18. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Helló! Nálunk is ugyan ez van(egy héten 3-4 szer) 13 hónapos a fiam. Néha annyira kiborít a sírással, leborul a földre vagy hátra vetődik és ordít :))))) Na ilyenkor nem tudok nevetni.Most kezdett el járni, jobban elvan a járás tanulásával és nem minden nap hisztizik. Nehéz én már tuti nem fogok mostanába még egy gyereket bevállalni mert ez az egy is lefáraszt, egész nap szórakoztatni és akkor minden ok, de hol marad a kajafőzés mosogatás?? A szemöldököm burjánzik,zsíros a hajam.... na ez kész katasztrófa! :)))
2009. aug. 18. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Ahogy ezeket a válaszokat olvastam,elképzeltem egy emeletes házat felém falak nélkül.Minden lakásban egy anyuka a gyerekével küzd a "tulélésért".Innen nézve mókás,de tudom nem az.Sok erőt,kitartást kivánok mindenkinek.
2009. aug. 18. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

az én fiam is nagyon anyás pici kora ota, amiota csak kuszik, jon utánam mindenhova. kezdettol fogva probáltam hozzászoktatni, hogy maga is játsszon, ne kelljen minden percben szorakoztatni, de nem mindig sikerult.

most 17 honapos, és azt látom egy ideje, hogy naprol napra jobb. hosszabb ideig feltalálja magát egyedul is, most a legozás a nagy kedvence meg az autok és konyvek. a konyhában alakítottam ki egy kis sarkat, kihordom a játékait míg fozok, és egyre tobb mindent meg tudunk csinálni délelott is, így míg délután alszik, tobb idom marad nekem is magamra vagy pihizni. ahogy no, egyre konnyebb lesz, csak szoktatni kell hozzá fokozatosan.

2009. aug. 19. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Jó tudni, hogy nem csak nálunk ilyen gázos a helyzet :-) Türelmesen várom a csodát, hogy minden jobb legyen!
2009. aug. 19. 21:16
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!