Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 7 hónapos a kisfiam. Nem...

7 hónapos a kisfiam. Nem hajlandó megenni a főzelékféléket. Hogy szerettesem meg Vele?

Figyelt kérdés
A gyümölcsös dolgokkal nincs semmi gond,azokat nagyon szereti.De ami nem kifejezetten édeskés ízű,azt nem eszi meg.(egyébként tápszeres).Próbáltam már azt is,hogy a gyümisbe tettem egy pici főzeléket...nem kellett.Jó lenne ha v.ki tudna rá megoldást!!
2009. aug. 15. 23:04
 1/7 anonim ***** válasza:
Én nem eröltetném a dolgot,de Te tudod :)
2009. aug. 15. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
5 hónapos kora óta nem erőltetem :) de a védőnő már az agyamra megy ezzel és beleültette a bogarat a fülembe,hogy márpedig ennie kéne ezt is-azt is stb...
2009. aug. 15. 23:31
 3/7 anonim ***** válasza:
próbáld a sütőtököt, az főzeléknek számít szerintem, és az édes. krumplit lehet keverni gyümikkel is.
2009. aug. 15. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ne csak a saját főztödet próbáld. Van finom barack-krumpli-pulyka a kecskemétinek, tiszta gyümi, de mégis krumplis. Amugy szerintem megszerettetni nem lehet, ugysem eszi meg,ha nem akarja, mert nem izlik neki. Ettől függetlenül talán a napi kitartó próbálkozás segithet. Ne add meg magad ilyen könnyen:)
2009. aug. 16. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Az én fiam sem eszi meg azt amit én főzők, csak az üvegeset, igaz abból napi 2üveggel. 8hós. Próbálj üvegeseket, azok édesebbek, főleg a sütőtök, vagy van gyümölcs hússal is. Az én fiam kedvence a brokkolo, cukkini, meg a krumpli pulykával. (persze csak az üveges....)
2009. aug. 16. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
A krumlit és a sütőtököt megeszi..répa,cukkini,zöldborsó meg az ilyenek amit nem szeret,pedig már próbáltam az üvegeseket is.Tiszta röhej..olyan lesz mint az apja :)
2009. aug. 16. 10:11
 7/7 anonim ***** válasza:
Szia!Próbáld meg,hogy Sinlac-ot teszel a főzelékbe.Attól édesebb lesz,és így hátha jobban elfogadná!
2009. aug. 16. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!