Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Csak anyatejes 1 éves babával,...

Csak anyatejes 1 éves babával, hogyan szerettesem meg a szilárd táplálékot? Semmit nem fogad el a cicin kívül.

Figyelt kérdés
2010. febr. 26. 19:05
 1/6 anonim ***** válasza:

Ne szoptasd annyiszor. Mi is szenvedtünk. 13 hónapos koráig szopott, majd szépen nem adtam neki cicit - orvosi javaslatra. Azóta elfogadja a mi kajánkat is és a bébiételeket is.

Te is tudod, hogy már rég nem elég neki az a tápanyag mennyiség, ami a tejedben van.

2010. febr. 26. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Szerintem sem elég, bár a védőnő véleménye szerint tökéletesen fedezi a tápanyagigényt az anyatej, még 1 éves babának is.De én már annyira szeretném ha már rendesen enne. Senkitől sem fogadja el, próbálom nem adni neki de akkor hiszti van. Azért köszi a tanácsot
2010. febr. 26. 19:20
 3/6 anonim ***** válasza:

Első vagyok. Hiszti az van, lesz is, másképp nem megy. Ne foglalkozz a hisztijével. Ennie kell rendes kaját.

Olvass utána, hogy mennyire nem fedezi a tápanyagigényét már.

2010. febr. 26. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Amikor a babád hisztizett nem figyeltél rá, vagy, hogy képzeljem el? Mert ma úgy próbáltam, hogy direkt nem adtam neki cicit, csináltam neki jó kis brokkoli főzeléket, de jól bezárta a száját,úgyhogy nem tudtam bele csempészni az ételt, ölbe vettem hátha úgy kinyitja a száját, de ő csak hisztisen a cici felé forgolódott. Nem látom a végét ennek a dolognak, pedig én már 4 hónaposan elakartam kezdeni a hozzátáplálást,hogy szokja az ízeket de a védőnő lebeszélt róla.
2010. febr. 26. 19:34
 5/6 anonim ***** válasza:

A fiam egész nap cicizni akart. Ha eszébe jutott, húzta a pólómat és visítani kezdett. Én ilyenkor felálltam és otthagytam. Jött utánam visítva. Eltereltem a figyelmét valami játékkal, telefonnal,....

Nem ette meg a kaját? 1-2 óra múlva újra próbáltam és láss csodát, fél nap múlva megette.

Babatejet/tápszert is vettem az éjszakai cicizés miatt. Banános mildibést. Bejött, elfogadta. És 3-4 hét alatt végleg leszoktattam.

Azóta hízott is fél kg-ot, mert egyébként elég vékonyka volt, épp azért, mert csak szopott ő is.

Legyél kemény, mert hosszútávon megéri.

Nem mondom, hogy válaszd el, de csökkentsd a napi szopatatások számát.

Szerintem.

2010. febr. 26. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Az első voltam:)
2010. febr. 26. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!