Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogy szerettesem meg a babámma...

Hogy szerettesem meg a babámmal a bébihordót? Három hós és utálja

Figyelt kérdés
otthon bodyban próbáltam ringatni benne, hogy aludjon, de semeddig sincs el benne sír ahogy belerakom. ha kivisszük benne és be van öltöztetve overálban még rosszabb, a kocsiban is sír, és ahova visszük végig míg ki nem veszem belőle
2009. febr. 25. 10:06
 1/1 anonim ***** válasza:
Át tudom érezni a helyzetedet. Mi is átmentünk ezen. 2 hónaposan kezdődött a hiszti. Mindent kipróbáltam,de semmi. A végén már bundazsákot sem adtam rá, inkább jól betakartam takaróval. Aztán elegem lett a hisztiből. Úgy voltam vele, hogy nem azért vettünk ilyen babakocsit, hogy üresen tologassam, a lányomat pedig cipeljem kézben. kb. 2 hétig tartott amíg elfogadta, hogy ez van. Nem érdekelt, hogy mit szólnak az emberek az utcán, amikor üvöltve tologatom a gyereket. Persze mindig próbáltam vigasztalni, de nem vettem ki. Akinek van gyereke az úgyis tudja miről van szó, akinek meg nincs az majd megtudja! Most 3 hónapos és már másfél órát is tudunk sétálni. Nem azt mondom, hogy zökkenő mentesek ezek a séták, de már alakul. 3 napja már alszik is a kocsiban(hordozóban). Még az javított egy kicsit a helyzeten, hogy lejjebb raktam a hordozóban a Csibém. Ezen kívül abban reménykedem, hogy eljön az az idő nemsokára, hogy már lehet ültetni őket, és majd tud nézelődni is.
2009. febr. 25. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!