Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ötletek? Kisfiam 7,5 hónapos...

Ötletek? Kisfiam 7,5 hónapos és egy ideje nem eszi a főzelékféléket. Más is járt így?

Figyelt kérdés
Eddig simán mindent elfogadott,amit készítettem neki,nem volt baj az új ízekkel sem.1-2 hete nem akarja enni a zöldségeket csak a gyümölcsöt. Bébiételt csak a sütőtököt és a gesztenyés almás csirkét kapja néha. Próbáljam meg az üveges főzelékeket? Vagy van olyan receptetek,ami gyümölcs+zöldség? Leszámítva az alma-krumpli és alma-répa variációt.Változatosan szeretném etetni,de nincs ötletem.Az sem jó,hogy csak gyümölcsöt eszik.
2009. júl. 15. 14:48
 1/5 anonim ***** válasza:
szia!! ugyanennyi idős a kisfiam, és nekem is csa ka gyümit eszi meg, ami főzelék, ha én csinálom, ha bolti nem kell neki, öklendezik..alig eszik valamit a tápszeren kívül...a tejpépet sem eszi meg, folyékonyan se, semmit...nem tudok okosat mondani neked, de remélem valaki ír valamit, mert már nagyon el vagyok keseredve
2009. júl. 15. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Igaz, az Én babám még kicsi, tehát tapasztalatom e téren nincs, de nem lehet a fogzás a ludas, vagy akár a meleg?
2009. júl. 15. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Hát én is gondoltam erre,de akkor semmit nem fogadna el.A gyümölcs meg minden mennyiségben jöhet.Zöldség-sztrájkol :)))

Kérek ötletes recepteket!!!Köszi

2009. júl. 15. 16:20
 4/5 anonim ***** válasza:
Nekem 7 hós múlt a fiam, és ugyan ezt csinálja.A gyümit minden mennyiségbe megeszi, de már a "nehezebb" kajáktól visít, pedig eddig nagyon jó evő volt. Nekem azt mondta a doktornő, hogy adjam neki a gyümit minden mennyiségbe, ha nem kéri a főzeléket. Szeintem ez a melegtől lehet. Amióta ilyen meleg van én se vágyom a "nagy" kajákhoz. Ja nekem a joghurtokat sem ette. Ne aggódj ha nagyon éhes lesz úgyis megeszi a főzeléket.
2009. júl. 15. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Van már foga? Mert nálunk ugyan ez volt fogzás után (4foga jött egyszerre) és azóta csak és kizárólag durvára turmixolt főzit eszi meg. Pépesen nem kell neki.Vagy két hétig nem evett, aztán anyukám adott neki paradicsomszósz, tört krumplival,és nagyon bezabált belőle. Azóta nem pépesítek. Ez ötlet volt, hátha bejön...
2009. júl. 15. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!