Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kisfiam 8 és fél hónapos és...

Kisfiam 8 és fél hónapos és mostanában már nem eszi meg azokat az üveges bébiételeket (főzelékféléket), amiket azelőtt nagyon szeretett. A darabosat meg kiköpi. Mitől van ez a változás? Lehet, hogy most kezd kialakulni az ízlése és válogat?

Figyelt kérdés
Mindenfajta bébiételt megevett. Valamikor én is kotyvasztok neki, de többnyire üvegeseket kap. A gyümölcs desszertekkel semmi gond, azt most is mindegyiket megeszi. A tejpépet is szerette, mostanában az se nagyon jön be neki.
2009. máj. 18. 18:47
 1/3 anonim ***** válasza:
Szia! Nálunk is ugyan ez volt. Az én kislányom 10-hónapos lesz. Mostanában itthon fözök neki nincs más. Én sem értem miért lehet ez, mert az én itthon készitett darabos ételeket fözelékeket mind megeszi.
2009. máj. 18. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

ugyanezzel szenvedek most. ugyanennyi idős a fiam. a darabos kajáktól öklendezik, és 3 kanálnyi próbálkozás, ételforgatás után hiszti van, és nem eszik tovább. akkor már a pépeset sem eszi meg:-(

Nagyon rosszul eszik kb 2 hete. eddig a fogzásra fogtam, de már kibújt mind a 4 felül, és most sem eszik jobban. az eddigi bevált kaják sem segítenek. már sokszor nem tudom mit adjak neki, borítok mindent a kukába. Este meg bevágja a több mint egy adag tejpépet, éjszaka meg majdnem 300 ml tápszert. reggelire is eszik még egy fél adag tápszert, és innentől mintha elfogyna az éhségérzete. tízóraira semmit. ebédre 3 féle kajából összehozok neki valami ebédnyi mennyiséget, de kb4-szer állunk neki, mire megeszik annyit. aztán uzsonnakor ugyanez. gyümölcsöt megeszi ugyan, de 3-szori nekifutásra,mert megúnja a kanalazást:-(

2009. máj. 18. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
elfelejtettem írni, hogy nálunk a tápszer és a tejpép is csak gyümölccsel összekeverve fogy el, anélkül nem. hiába izesített a tejpép, akkor sem elég neki. mindegyikbe a banán kell neki...
2009. máj. 18. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!