Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miért kopnak el a gyermektelen...

Miért kopnak el a gyermektelen barátnők?

Figyelt kérdés
Amíg nem volt bébim én ugyanúgy tartottam a kapcsolatot azokkal a barátnőimmel akik közben kismamák lettek és utána is, most meg azt veszem észre, hogy csak ők maradtak, a többi barátnőm, akiknek még nincs gyerekük szépen elmaradtak, és nem tudom mi lehet az oka, úgy érzem nem szűkült be az agyam a gyerekre, szívesen beszélgetek mindenről, nem estem abba a csapdába, hogy csak a babámról tudok beszélni, mégis mióta megszületett(5 hónapja), szépen elkoptak a régi nagy barátnők. Még csak el se jöttek meglátogatni minket.
2009. aug. 15. 08:29
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
0%
15:15-ös vagyok. Ki mondta, hogy haragszom rájuk?! És de igenis fel lehet fogni, nem én voltam az ismeretségi körömben az első akinek gyereke lett, mégis megértettem, hogy ez mekkora nagy változást jelent. He te nem bírod felfogni, akkor veled van baj.
2009. aug. 17. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!