Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Őszintén! Mi az ami hiányzik...

Őszintén! Mi az ami hiányzik a "gyermektelen" életetekből?

Figyelt kérdés
Imádom szeretem a kisfiam,és gondolom ti is de akkor is már úgy aludnék egy óriásit!!!!:-))))
2011. jan. 8. 17:57
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
79%
leginkább, hogy újra én irányítsam a saját életem, plusz néha a felhőtlen (felelőtlen ;o) ) bulizás. Azért megérte ám ezeket feladni, de néha rámtörnek a régi idők emlékei
2011. jan. 8. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon sokat jártunk színházba és moziba a párommal. Sajnos most ezt nem igazán tudjuk megtenni, mert messze vannak a nagyszülők, nem tudom senkire bízni a kisfiamat.

15 hónapos, és most voltunk először moziban úgy, hogy nagymamáék városában van 3D mozi, és amíg mi megnéztünk ott egy filmet, addig nagymamáék voltak a tökössel otthon.

De a régi kirándulásaink is hiányoznak egy picit. Sokat csavarogtunk a hegyekben, túráztunk erdőkben, stb. Ezt a napközbeni alvás miatt már nem nagyon tudjuk megtenni.


De ez van, tudtam, hogy a fiunk érkezésével nyomunk egy RESET gombot az életünkre... :)

2011. jan. 8. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%

Egy dolog esne jól, estétől reggelig aludni addig amíg jól esik. :)

15 hónapos a lányom, van hogy apa játszik Vele a másik szobában, amíg én alszom, de mivel már 34 hetes terhes vagyok, nem tudok amúgy sem jókat aludni. Még vagy pár évig biztos nem. :)

2011. jan. 8. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%

Egy hatalmas nagy alvás ami igazán hiányzik.Sajnos nem sokat alszik a babánk.Még 1 éjszakát sem aludt át. :(na de ha megnő bepótolom :)

De egyébként örülök hogy most van nekünk!:)Szeretjük-imádjuk!

2011. jan. 8. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%

A forró fürdő! De még kb. 4 hónap gyermekággyal és újra élvezhetem. :)

Anélkül elindulni valahová, hogy mérlegelni kelljen, hogy a távon van-e wc és kibírom-e addig.

Az olyan lusta napok hiányoznak, amikor a párommal egész délelőttöt ágyban töltöttük, hol alvással, hol mással. :)

2011. jan. 8. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
100%
Szabadság! Az életem a gyerekem, de nagyon bekorlátoz. No, meg aludnék is már egy nagyot. Már beígértem neki, hogyha 18 évesen hazajön a buliból, reggel 6-kor ébreszteni fogom. :D
2011. jan. 8. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
100%

2 éves a kisfiúnk.

Az hiányzik, hogy sohasem voltunk együtt kettesben a párommal azóta, amióta megszületett. Kivéve azt az esetet, amikor az intenzíven feküdt a műtétje miatt és éjjel nem lehettünk vele.

2011. jan. 8. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
100%

Leginkább a nyugodt-hosszú alvás:)

de az a szabadság is, hogyha éjfélkor vásárolni volt kedvem, akkor irány a kocsi és elugorhattam a tescoba, most meg azt is meg kell tervezni ha le akarok menni az 5 percre lévő boltba.

2011. jan. 8. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Nekem nagyon hiányzik az igazi csönd. No meg az, hogy nyugodtan tudjak együtt lenni a férjemmel, ha éppen megkívánjuk egymást. Most csak várunk, hogy mikor lehet, mikor alszi el a pici. De tény és való, hogy nem cserélném le a mostani állapotot a "gyermektelen" időszakra.
2011. jan. 8. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is egy jó nagy alvás, mert a hiába alszik a kislányom rendesen, én akkor is felébredek , hogy megnézzem.

NA meg ezek az elindulások, sokszor egy óra is kell, hogy végre kilépjünk az ajtón, de megérte:)

2011. jan. 8. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!