Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Tényleg ennyire gázok az...

Tényleg ennyire gázok az anyósok? Az enyém egy kígyó!

Figyelt kérdés
Amióta ismer állandóan beszólogat sőt amikor még egy fedél alat éltünk (sajnos muszáj volt 1-2 hónapig)szó szerint el akart küldeni a p....ba amikor nem volt otthon a párom. Na a lényeg amióta megvan a fiunk állandóan hasonlítgatja a fiaihoz az unokáját és szerinte nem vagyunk jó szülők mert ő máshogy csinálna mindent és állandóan aggódik a gyerek miatt. Hát köszi a bizalmat ezzel mindent elmondott burkoltan. És megint úgy hogy a párom nem volt otthon, a szivem utálja az annyát meg is monda ne foglalkozzak vele mert nem normális, de hát a gyerektől nem tilthatom el... Nagyon fel tudom húzni magam rajta na!! Azt hittem ez csak vícc hogy az anyósok igy-meg úgy másnál is van ilyen kedves családtag?
2009. júl. 7. 22:31
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Az én anyósom is rendesen iszik pálinkát,aztán meg csodálkozik,hogy nem hagyom ott a 2,5 éves lányomat.Kosz va rendesen,undorító.Egy példa tavaly nyáron ott voltunk és mivel falu stb tök sok szúnyog volt hiába vittem a szúnyogriasztó sprét nem használt marhára összecsípték az akkor 1,5 éves lányomat (itt pesten 3 emelet egy db nincs)

Hazajöttünk és röhögve újságolta,hogy vett ilyen konektorba bedughatósan az unokájának ha mégegyszer megyünk stb,de este bedugta és milyen jó volt.Na gondolhatjátok egy darabig nem mentünk.Múlt hétvégén voltunk és ÉN vettem,hogy viszem mert már van egy 4,5 kislányom is.És egy szót se szólt,hogy oda adom azt a sz.r vape szúnyugriasztót.inkább magára elhasználta minthogy az u nokájának oda adta volna.Voltam olyan ideges,hogy csuda.Még jó,hogy nekem volt annyi eszem,hogy vittem.De napestig sorolhatnám miket csinál.

2009. júl. 8. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Igen.Ilyenek is vannak.A helyedben én helyreraknám anyukát egy kicsit.Megkérdezném tőle hogy ö esetleg úgy jött a világra hogy tökéletes anya volt? A te gyereked és a te dolgod hogy hogyan neveled.Amúgy azt soha ne felejtsd el hogy a babádnak te vagy a legjobb anya,ezen senki és semmi nem változtathat.Amúgy meg ha ö olyan jó anya lett volna akkor a fia nem utálná. Nem?
2009. júl. 8. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!