Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Tényleg ennyire gázok az...

Tényleg ennyire gázok az anyósok? Az enyém egy kígyó!

Figyelt kérdés
Amióta ismer állandóan beszólogat sőt amikor még egy fedél alat éltünk (sajnos muszáj volt 1-2 hónapig)szó szerint el akart küldeni a p....ba amikor nem volt otthon a párom. Na a lényeg amióta megvan a fiunk állandóan hasonlítgatja a fiaihoz az unokáját és szerinte nem vagyunk jó szülők mert ő máshogy csinálna mindent és állandóan aggódik a gyerek miatt. Hát köszi a bizalmat ezzel mindent elmondott burkoltan. És megint úgy hogy a párom nem volt otthon, a szivem utálja az annyát meg is monda ne foglalkozzak vele mert nem normális, de hát a gyerektől nem tilthatom el... Nagyon fel tudom húzni magam rajta na!! Azt hittem ez csak vícc hogy az anyósok igy-meg úgy másnál is van ilyen kedves családtag?
2009. júl. 7. 22:31
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
ennél még sokkal gázosabbak sajna:)))
2009. júl. 7. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

Van is meg nincs is. No comment.

Ha mar nem fer a mereg a bogyodben szolj ra es hatha abbahagyja. Ha nem akkor legalabb megharaxik es beken hagy legalabb az otthonotokban.

Ez nem a legjobb megoldas, de jobb nem jut most az eszembe.

Kitartas.

2009. júl. 7. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

Az én anyósom is ilyen. Alapvetően gonosz.Ráadásul,

amióta megszületett a gyerek mindenbe beleszól,most etesd meg, most itasd meg, tedd tisztába, amit én csinálok a kicsivel az nem jó, bárhogy is csinálom.

Sajna, csak egy utcányira lakik tőlünk! Ő azt mondja csak tanácsot ad, de parancsol és utasít.

Hogy mit hova rakunk a házba az sem mindegy, mert ő otthon máshova rakja.

Már az első perctől fogva utált, pedig nem is csináltam semmi rosszat.

Múlt héten megelégeltem a dolgot és jól összevesztem vele. Kerek 8 napja nem jött át,Hál istennek:)

2009. júl. 7. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

Nem minden anyós ilyen.

Az enyém egy teljesen normális, segítőkész, aranyos, rendes, kedves anyós. Nem szól bele a dolgainkba, és a véleményét is csak akkor mondja el, ha kikérjük. Ezenkívül nagyon sokat segít nekünk minden szempontból.

2009. júl. 7. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Hát igen mindenbe bele akar szólni sőt ránk akarja erőltetni az akaratát. Én ezt nem vágom miért kell beleszólni én se szólok bele más életébe... Én csak így tudom csinálni az életem mert ilyen vagyok és lesza..m más hogy csinálja. Tényleg be fogok gorombulni ez jó ötlet és akkor lekopik egy kis időre. Köszönöm a válaszokat most már nem érzem egyedül magam.
2009. júl. 7. 22:56
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Az enyém teljesen normális, amennyire bármelyikünk kijelentheti, hogy van normális ember :)
2009. júl. 7. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Szerencsések :))))) de jó nektek!
2009. júl. 7. 23:05
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Az enyém dettó ugyanaz, mint a tiéd, Kedves Kérdező. Plusz még nem érti, miért nem merem otthagyni vele egy órácskára vigyázni rá, miután bevágott 2 liter spáros flakonos bort :
2009. júl. 7. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Az én anyósom, egy nemnormális hül.e p.csa.Bocsánat de télleg így van.Aki ismeri anyósom, minsd azt mondja nekem te szegény, hogy kifogtad.Mindenbe beleszól, még azt is megmondta hány gyereket szüljek.Az esküvői meghívót is ő akarta kiválasztani.Az esküvői ruhám csak esküvőkor látta, nem akartam, hogy beleszóljon, hát az esküvőm napján fikázta le a méregdrága trendi menyasszonyi ruhám, ami mindenkinek teccet, csak ő neki nem.Amióta megszületett a kisfiunk, úgy csinál, mintha az ő gyereke lenne, és állandóan osztja az észt!Mikor mit csináljak, mit adjak neki enni, stb.szóval minden lében kanál.Én télleg jól kifogtam!:(
2009. júl. 7. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
jah enyém is iszik, cigizik ez már szerintem nem normális....:)
2009. júl. 8. 06:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!