Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Beleülteted 1-3 éves kisgyerek...

Beleülteted 1-3 éves kisgyerekedet a bevásárlókocsiba?

Figyelt kérdés
Főleg olyanra gondolok mint pl. Tesco. Általában koszosak, hajléktalanok tologatják vissza és sorolhatnám. Nyilván egy drogéria bevásárlókocsija tisztább (valamivel) pl. DM amiket eleve az üzletben tartanak.

2012. máj. 21. 17:40
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
igen, belelültetem, de arra figyelek, hogy a kezével, amivel mindent összetapogat, nem engedem, hogy a szájába nyúljon. Otthon kézmosás.
2012. máj. 22. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:
Szerintem is arra találták ki azt a részt, hogy bele lehessen tenni a picurt. Viszont aki beleállítja a kocsiba a gyereket azt nagyon nem szeretem. Rendben hogy minden be van csomagolva, de nem tudni milyen a cipője, és én nem akarnám a felvágottas papírt átcserélni mielőtt a hűtőbe teszem. Ezen is el kéne gondolkodniuk.
2012. júl. 11. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:
Iagzából ki is van írva nagyobb áruházakban, hogy tilos a gyereket a nagy, pakolós részbe tenni. Csak mindenki lesz.rja.
2012. júl. 11. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:
Nem mindenki, mert én pl nem teszem bele a gyereket, pedig szokta kérni :) csak valahogy nem szeretem, ha ott van. Viszont a lehajtós részbe a kicsit beleteszem, az arra (is) való.
2012. júl. 11. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!