Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Babavédőt bevásárlókocsiba...

Babavédőt bevásárlókocsiba használtok? Tapasztalatok? Mennyibe kerül kb? Van itt aki készít ilyet?

Figyelt kérdés
2011. jún. 8. 09:19
 1/5 anonim ***** válasza:
A teszveszen találsz olyat, aki készíti, én is láttam már, nem is volt túl vészes az ára, ha jól emlékszem, talán háromezer körül. Én mondjuk soha nem használtam, pénzkidobásnak tartom, egyik gyerekemnek se lett semmi baja attól, hogy védő nélkül ült a bevásárlókocsiban, de ha téged megnyugtat, akkor vegyél. Teszveszen, vaterán nézelődj.
2011. jún. 8. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Ha meg tudod varrni vagy varratni:

[link]

2011. jún. 8. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Háromezer körül van a Brendonban is.
2011. jún. 8. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Mi nem használtunk, én is pénzkidobásnak tartom. Törlőkendő mindig van nálam, és át szoktam törölgetni azt amit meg tud fogni. Az ülőkére meg egy textil pelust rakok.
2011. jún. 8. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Szia!

Én párszor használtam, mert a kisfiam imádta nyalogatni a bevásárlókocsit, így inkább elbujtattam előle :)

Már nem használjuk, mert már leszokott a nyalogatásról :)

Ha érdekel, írj privit!

2011. jún. 8. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!