Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Beleülteted 1-3 éves kisgyerek...

Beleülteted 1-3 éves kisgyerekedet a bevásárlókocsiba?

Figyelt kérdés
Főleg olyanra gondolok mint pl. Tesco. Általában koszosak, hajléktalanok tologatják vissza és sorolhatnám. Nyilván egy drogéria bevásárlókocsija tisztább (valamivel) pl. DM amiket eleve az üzletben tartanak.

2012. máj. 21. 17:40
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
76%

Beültetem, különben hogy vásárolok?

3,5 éves beül, 1,5 éves beáll.

Nem tudom másképp megoldani.

Hazamegyünk és kezet-arcot mosunk.

Mindentől nem lehet őket megóvni. Lehet,hogy hajléktalanok fogták előtte, de azt meg honnan tudjam, hogy a bot,kavics,stb amit felvesznek a játszótéren, előtte nem pisilt-e rá egy kutya.

2012. máj. 21. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
100%
mi be szoktuk. de utána mindenképp kézmosás. vagy áttörlöm neki törlőkendővel.
2012. máj. 21. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
86%
Engem mindig beleültettek, meg a testvéreimet is és még élünk. :)
2012. máj. 21. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
83%

Igen,eszembe sem jutott az ami neked. A bevásárló kocsi nélkül nem is nagyon lehetne a lányommal vásárolni,mert megy világgá,és rámol.

2éves és babakocsiban már nem ül. Úgyhogy mi 1kenyérért is a bevásárló kocsit visszük.

2012. máj. 21. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
Beültetem, és amikor végeztünk, megtörlöm a kezét kéztörlővel. Különben nem lehet vele vásárolni, mert nem arra megy, amerre kéne:-)
2012. máj. 21. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
Persze.Másként lehetetlen lenne a bevásárlás...
2012. máj. 21. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
Én nem ültettem be, de nem azért, amit leírtál, hanem mert vagy sportkocsit vittünk magunkkal és abban volt, vagy sétált mellettünk. Amúgy aki csak így tudja megoldani, az meg tolja benne nyugodtan. És igaz, hogy ha pl. buszon utaztok, vagy a játszótéren vagytok, ott is találkozik sok mindennel a gyerek. Kezet kell mosni mindig, vagy fertőtlenítő kendőt használni. Mindentől úgysem tudjuk megóvni őket.
2012. máj. 21. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
Kedves kérdező te nem ülteted bele? Hogy oldod meg?
2012. máj. 21. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
54%
Én beültetem, de előtte mindig letörlöm a kocsit fertőtlenítőkendővel, ha pedig végeztünk, akkor a kislánykezét is megtörlöm törlőkendővel.
2012. máj. 21. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 Bence_ ***** válasza:

Mi olyan kendővel ami fertőtlenít mindig áttörültök.

Ezek után nyugodtan tapogathatta.

2012. máj. 21. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!