Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Babavédő takaró bevásárlókocsiba?

Babavédő takaró bevásárlókocsiba?

Figyelt kérdés

[link]


Megéri megvenni? Használjátok? Szeretenék venni egyet és ez néz ki a legigényesebbnek a vatera és stb helyeken megtalálhatókhoz képest. A hordozóban már nincs el a kisfiam, érdekesebb neki, ha mindent láthat, de "rágcsálná" a koszos bevásárlókocsikat. Igazából összespóroltam rá a pénzt, 4 hónap alatt, csak még kíváncsi vagyok a véleményetekre.



2012. márc. 4. 16:43
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
71%

Szerintem pénzkidobás. Ha rágcsálni akarja, adj egy fél kiflit vagy kölesgolyót a kezébe. Töröld át egy törlőkendővel azokat a részeket, amiket elér mikor belülteted. Ha így is rágcsálja, akkor meg rágcsálja. Nekem mindkét lányom rágcsálta a bevásárlókocsit (azt a fémbedugót szerették legjobban), a játszótéren a hinta láncát vagy a karfáját, meg persze mászsás közben ragadt a kezükre minden.

Amitől lehet óvni kell persze, de szerintem nem lesz semmi baja a bevásárlókocsitól.

2012. márc. 4. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

Szia,

nekünk ilyen van:

[link]

Szerintem nagyon hasznos, mi nagyon szeretjük, mindig használom bevásárláskor.

Amikor nem használod, kicsi táskának lehet összehajtogatni, övvel van ellátva, puha és nagyon igényesen van megcsinálva ez a fajta csak ajánlani tudom!

Lányomnak 10 hónapos korában vettük (pont azért amit írtál Te is, ebben nagyon jól elvan és biztonságos mert be lehet kötni)most 14 hónapos és ma is használtuk.

Mennyi idős a kisfiad?

2012. márc. 4. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:

Én varrtam ilyet, nagyon szuper lett:)

Hasznosnak tartom, és higiénikus, tudom, hogy hogyan és milyen gyakran takarítják a bevásárló kocsikat:(

Lányom 2 éves, mindig használjuk, én nagyon szeretem és szépre is sikerült. Belül van 2 zseb az innivalónak, stb, az elején középen kis átlátszó tasak, hogy a bevásárló listát oda rakhassam, és hozzá van varrva a tároló zsákja is amibe pedig a kabátját, sapkáját teszem.

Turiban vettem hozzá anyagot, két réteg között vatelin van, és gumis körben.

Én biztos, hogy vennék, de olyat ami nem csak egy takaró, mert azt egyből félrehúzza a baba, és ugyanúgy rágja a fogantyút.Az a jó, ha oda tudod rögzíteni körben a kocsihoz.

2012. márc. 4. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Nekünk abszolút nem vált be! Pontosan olyat vettünk, amilyet szeretnél. Én lebeszélnélek róla! Az én gyerekem nem tud megülni nyugodtan, állandóan forgolódik, így a babavédő is állandóan elcsúszkál. Ráadásul simán elér olyan helyeket a bevásárlókocsin, amiket már nem takar el... Ezt olyan gyerekeknek találták ki, akik meg tudnak ülni nyugodtan és nem érdeklődőek!
2012. márc. 4. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Nehogy vegyél ilyen drágán! Max 500ft ha megvarrod magadnak de ha nem tudsz akkor inkább vegyél anyagot és vidd el varrónőhöz (már minden sarkon van ruhajavító kis varroda) kb. 1500-2000-ért gyönyörűre megcsinálják neked. Vagy vegyél teszveszen olyantól aki varrja, asszem 3500-ért láttam ott. És igaza van annak aki azt írta,h. Ne ilyet vegyél mert nem gumis, ezt egyfolytában huzogathatod mert a baba 1 mp alatt le fogja szedni és megint a kocsit fogja rágni. Különben nagyon jó dolog, én is fogok csinálni. Kár,h. az elsővel nem tudtam,h. van ilyen.
2012. márc. 4. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

szia,

második vagyok. Amit linkeltem, hogy nekünk is ez van ez gumis és nem mozdul el.

Egyébként a lányom pont az a típus aki nem tud egy perce sem leállni/megülni, a bevásárló kocsiban viszont nagyon jól elnézelődik, érdeklődik minden után, és tetszik Neki mert tök jól kilát....

2012. márc. 4. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Nekem van, a vaterán vettem, jó minőségű és nagyon szeretjük. Mikor a lányom kicsi volt, még nem volt ilyen, és örökké frászt kaptam attól, hogy hiába adtam bármit a kezébe, vagy cumit a szájába, azt eldobta és a kocsit nyalogatta, rágcsálta. Most a fiammal használjuk, és nagyon jó, nem mozdul el, pedig örökmozgó a cseppem, lehet rá játékot is akasztani.
2012. márc. 4. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 TKI Ibolya ***** válasza:

Hogy ezt miért nem én találtam ki!!!!: )


Nem tudom hogy jó e de az tény hogy én is körbe törölgetem a bevásárlókocsit mielőtt bele rakom a fiam mert ő bizony sterilre nyalja.

2012. márc. 4. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Nekünk is állandóan elcsúszik, és ugyanúgy rágcsálja a fémet a gyerek, mintha ott sem lenne a takaró.

Magamtól nem vettem volna, ajándékba kaptuk egy készítőtől.

(Nesze semmi, fogd meg jól!)

2012. márc. 4. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Nekünk a hátulján is van kötő, nem csúszik el, imádom! Eddig a nagy használta, most a kicsi is belenőtt..., nekem megnyugtató, mert kötöttem rá egy plusz madzagot, azt húzogatja-rágcsálja, s nem a kocsit piszkálja..., de el sem éri... Én egy magán emberrel varrattam, ha érdekel, megírom az elérhetőségét. (Biztonsági öv is van benne)
2012. márc. 4. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!