Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 22fokos szobában takaró nélkül?

22fokos szobában takaró nélkül?

Figyelt kérdés
Kislányom 8 hónapos, a takarót mindig lerúgja magáról a hálózsákot nem szereti. Hosszú ujjú body, zokni és polár rugi elég neki szerintetek éjszaka?
2011. dec. 16. 18:27
 1/6 anonim ***** válasza:
Az én 10 hónapos fiam ujjatlan bodyban és normál pamut hosszúujjú rugiban alszik, szintén 22 fokos szobában. A takaróját ő vagy lerúgja, vagy úgy beletekergőzik mint egy kis múmia. Hiába takargatom a kimaradt részeket, kimászik belőle. Eddig még nem fázott meg, szóval szerintem nálatok se lesz gond. Pláne ha meleg rugi van rajta.
2011. dec. 16. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Kisfiamon ugyanezek a rétegek + ujjatlan vastagabb hálózsák. Bár nála 20 fok van.
2011. dec. 16. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nálunk 20-22 fok van. 7 hónapos kislányom hosszú ujjú bodyban és hálózsákban alszik.
2011. dec. 16. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Nekem így fázott meg a 6 hós kisfiam. Ugyan ezt viseli éjjel, és nálunk is 22 fok van. A takarót lerúgta magáról, és így lett beteg. De aztán annyira, hogy végén láz is lett, meg állandó orrszívás, meg antibiotikum, stb...

De minden gyerek más, lehet a tiéd jobban bírja.

2011. dec. 16. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
10 hónaposomon egy hosszú ujjú body, hosszú ujjú rugi és még egy pulcsi van. Így nem kell felkelnem éjszaka betakargatni. Még egyszer sem volt megfázva. 20 fok van a lakásban.
2011. dec. 16. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! :)
2011. dec. 17. 09:26

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!