Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Babavédő takaró bevásárlókocsiba?

Babavédő takaró bevásárlókocsiba?

Figyelt kérdés

[link]


Megéri megvenni? Használjátok? Szeretenék venni egyet és ez néz ki a legigényesebbnek a vatera és stb helyeken megtalálhatókhoz képest. A hordozóban már nincs el a kisfiam, érdekesebb neki, ha mindent láthat, de "rágcsálná" a koszos bevásárlókocsikat. Igazából összespóroltam rá a pénzt, 4 hónap alatt, csak még kíváncsi vagyok a véleményetekre.



2012. márc. 4. 16:43
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:

2. válaszolónk! Ilyen Brendonosat vettünk és nagyon szuper, szerintem nem volt pénzkidobás. Azóta többször használtuk már és szuper. Nem a koszos kocsikat fogdossa, hanem a babavédőt és ráadásul mikor beleültetem nem hideg neki a kocsi, nem kell külön kistakarót magunkkal hordani. Tudom milyen "retkesek" ezek a bevásárlókocsik, kereskedelemben dolgoztam szülés előtt....


Csak ajánlani tudom! :-)


Köszönöm a hozzászólásokat!

2012. márc. 15. 16:17
 12/14 anonim ***** válasza:
Szia! Mi is szeretnénk venni brendonost, de nem találom a katalógusban. Tudnál segíteni hol lelem meg?Ára is érdekelne.Köszi
2013. máj. 22. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:

[link]


Szia! Itt a link. Még mindig 5 ezer Ft, sokat használjuk! Jó dolog, mert pl télen sem a fagyos kocsiba ültettem a gyerkőcöt és még a koszos bevásárlókocsikhoz sem kellett hozzáérnie!

2013. máj. 27. 14:32
 14/14 anonim ***** válasza:
Köszi megvettük,super, de még a tesztelés hátravan.
2013. jún. 8. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!