Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Beleülteted 1-3 éves kisgyerek...

Beleülteted 1-3 éves kisgyerekedet a bevásárlókocsiba?

Figyelt kérdés
Főleg olyanra gondolok mint pl. Tesco. Általában koszosak, hajléktalanok tologatják vissza és sorolhatnám. Nyilván egy drogéria bevásárlókocsija tisztább (valamivel) pl. DM amiket eleve az üzletben tartanak.

2012. máj. 21. 17:40
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
61%
Beültetem, sőt ha nem vagyok elég szemfüles még azt a kulcsos izét is megrágja (persze amint észreveszem megtiltom) vagy a tolókart nyalogatja...eddig még soha nem volt semmi baja...sőt betegnek is alig beteg. A nagy is túlélte :) (1.5 és 4.5 évesek) nem törölgetem át mielőtt beülnek, de ha hazaértünk akkor mindig első a kézmosás (nem csak bevásárlás után, hanem mindig)
2012. máj. 21. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
77%
Hogy őszinte legyek, még meg se fordult a fejembe, hogy ne ültessem be őket. Amikor hazaérünk mi is kezet mosunk. A szomszédasszonyom jutott az eszembe, aki mániákus porszívózó (általában 2x naponta), és a fia állandóan köhögött, tüsszögött, elvitte allergiavizsgálatra, ahol kiderült, hogy a házi porra allergiás! Ott mondták neki, hogy általában azok a gyerekek lesznek ilyenek, ahol túl nagy a tisztaság. Hát igen, gondoljunk csak a romákra. Azok a gyerekek nem szoktak allergiásak lenni, sőt szerintem betegek se.
2012. máj. 21. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
11-es vagyok, mondjuk én is mániákusan takarítok otthon, nem bírom a koszt és a rendetlenséget, de a gyerekeket nem laminálom :).
2012. máj. 21. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
Igen, bár ő még csak 10 hónapos. Nem lett még beteg tőle. Esélytelen lenne, hogy a kezemben cipeljem végig.
2012. máj. 21. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
58%
A kiflin, zsemlén meg még még több baktérium van, mert összefogdossák, ráköhögnek, leesik a földre és visszarakják. Na és azt pedig megesszük!
2012. máj. 21. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
Ha kocsival megyünk vásárolni,mindig beül 1 éves kisfiam,és oda van érte,utána letörlöm a kezét törlőkendővel,anélkül nem lehet rendesen vásárolni meg hát lassan 10kiló,ha babkocsival megyünk akkor természetesen nem ültetem bele.Nem kell túlzásba vinni a sterilizálást,így erősödik az immunrendszer az biztos :)
2012. máj. 21. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:

11 hós a fiam, általában még babakocsival megyünk vásárolni, de ha gyorsan be kell szaladni valamiért, akkor csak kocsit viszek.

De nézd, ez nagyon jó, rá lehet rakni a kocsira, és akkor nem a koszos kocsit fogdossa: [link]

2012. máj. 21. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
Most lesz egy éves. 9 hós kora óta beleültetem, és állandóan végignyalja a tolókart és a kulcs részét is. Semmi baja nem volt még tőle.
2012. máj. 21. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
Igen beleültetem, és nem mosom el/le a kocsit előtte. :)
2012. máj. 21. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
Igen! És ahogy a 10-es válaszoló írja áttörlöm előtte a fertőtlenítős kendővel azokat a részeket amikhez tudom hozzá ér :) 11 hónapos lesz :) Imád így vásárolni velem :) Mi is úgy gondoltuk majd a kocsit húzzuk magunk után.... de egy idő után macera volt ha egyedül mentem gyerekkel nagy bevásárlásra.....
2012. máj. 22. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!