Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mi a véleményetek a szélcsőről?

Mi a véleményetek a szélcsőről?

Figyelt kérdés
2009. jún. 24. 19:23
 1/7 anonim ***** válasza:
56%
Ártalmas és rossz dolog. Te sem örülnél, ha csövet dugdosnának a fenekedbe, ráadásul hozzá is szokhat. Én biztos nem használnám.
2009. jún. 24. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
bocs, de az meg micsoda?
2009. jún. 24. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
A baba fenekébe kell feldugni egy csövet amikor fáj a hasa, és azon keresztül távozik a szél.
2009. jún. 24. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

én egy barátnőm tanácsára kezdtem el használni mert ő jókat mondott róla.

kipróbáltam és nálunk bejött. nagy segítség volt. mert legalább kijöttek a pukik a kicsimből.

és az egy tévhit hogy hozzá fog szokni. mi kb egy hónapig használtuk és nem minden nap és naponta csak akkor amikor már láttuk hogy szenved a kisfiam. és nem kell nagyon benyomni csak max egy cm-t.

nem ártottunk neki vele semmit.

régen nagyanyáink anyáink is ezt csinálták csak lázmérővel, sőt még most is csinálják.

remélem tudtam segíteni.

2009. jún. 24. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
88%

Bocsi hogy bele kontárkodok, de szerintem az espusiman csepp elég rendesen meg pukiztatja a babákat, a gripe vater meg jó hasfájásra.

Ezt a szélcső dolgot még nem hallottam, így tapasztalatot sem tudok mondani, de én nem használnám.

2009. jún. 24. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

köszönöm szépen a válaszokat. azért kérdeztem., mert már mindent kipróbáltunk, és semmi nem használ

viszont ha nagyon szenved valamit kellene vele kezdeni, és mégsem adhatok neki naponta germicidet... :( azért is voltam kíváncsi a tapasztalatokra. nyilván csak akkor használnám, mikor már minden kötél szakad.

2009. jún. 24. 20:08
 7/7 anonim ***** válasza:
82%
Szia! Én is használtam a lányomnak kb.5x ( 7 hónap alatt). Szerintem elég akkor használni, ha nagyon kemény a pocija, ha görcsöl és nagyon sír. Szerintem sem helyes mindennap használni.használata egyszerű: BABAOLAJJAL kend be a cső végét, (nem azt amelyiken a felirat van), a babád lábait a bokájánál összefogod, felemeled, térdei hajlítva legyenek, a pocija felé nyomod a lábait és elkzded óvatosan bedugni a popsijába. Mi ketten csináltuk a párommal, ő dugta a csövet és fogta a lábait én pedig massziztam a pociját. Nem kellett sokat várni, a hatás nem maradt el.:)kb 2 hónapos korában használtuk először, de most 7 hónapos és kb 3 és fél-4 hónapos kora óta nem kell!:Szerintem nagyon jó dolog és kíméletesebb is mint a lázmérő. Nekünk bevált:) bogi
2009. jún. 24. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!