Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miket szokott általában...

Miket szokott általában reggelizni a tipegő korú kisgyerekkel/babàtok?

Figyelt kérdés

Nálunk szint e minden nap pirítós/kenyer valamivel.

Néha zab+ gyumolcs, vagy túró gyümölcs. Heti 1x-2x rántotta, mert szereti pari, uborka, vagy párolt brokkolival.


Nem tudom sok-e ha kb minden nap kenyeret eszik, próbálom változatosan.

Nálatok miket esztek reggelire?


ma 13:51
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
82%

nálunk is minden nap kenyér a reggeli.

Felvágottal, tojással, sajttal, ubival, paradicsommal.... Mikor mivel.


De simán megeszi a kolbászt, szalonnát, töpörtyűt is pl.

ma 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
83%
Miért lenne baj azzal, hogy minden nap kenyeret eszik? Nálunk is az van általában virslivel, felvagottal, tojással, sajttal, szalonnaval, stb
ma 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
60%

Sokszor vagyunk úton korán reggel, így többnyire a babakocsiban reggelizik, hogy ne kelljen emiatt még korábban kelni. Ha be tudunk menni a pékségbe, akkor kap egy kiflit, az a kedvenc reggelije.

Ha nem, akkor dobozba összekészítem neki a megkent, felkatonázott kenyeret. Általában vajkrémmel vagy májkrémmel.

Ha itthon vagyunk mégis reggel, akkor szereti a pirítóst is, bundás kenyeret. Szereti nagyon a virslit, rántottát, tükörtojást is, de ha ilyesmi van, nem hajlandó mellé kenyeret enni, mindent csak magában.

Hétvégente néha sütök fagyasztott kakaós csigát, pogácsát, túrós-barackos párnát. Meg szoktam néha gofrit is csinálni.

De legtöbbször kenyér a reggeli.

ma 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
62%

Volt tükörtojás korszak. Mindennap csak tükörtojást kért reggelire. Majd volt zabkását korszak (zab, chia mag, lenmag, mazsola, gyümölcs).

Mostanában váltogatja, plusz zabpalacsintát is kér néha meg tejbegrízt.

ma 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Tejpépet, virslit, kubut vagy péksütit.. semmiféle zöldséget nem hajlandó megenni, szóval ti még tök jók vagytok.
ma 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Mostanaban kb 2 db savanyu uborkat. Vagy 1 szilvat. Valogatos nagyon ☹️
ma 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
11%
Gratulálok azoknak, akik virslivel etetik a gyereket. Rákkeltő szemét. A legtöbb magyar laktóz érzékeny amúgy.
ma 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Fhú, hát kb mindent eszik reggelire. De többnyire meleg ételt, mert én is azzal tudom jól indítani a napom.


Tejbegríz, melegszendvics, bundáskenyér, omlett, rántotta, tükörtojás, lágy tojás, valamilyen sajtkrémes csirke húsos tortilla zöldségekkel.


De persze eszünk szendvicseket, felvágottat, avokádókrémet, tojáskrémet, körözöttet, néha müzlit tejjel.

ma 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Virsli, felvágott, májkrém, kubu hát gratulálok ezért tart itt a magyar társadalom ahol , vezető az elhízásban, korai halálozásban. Miert kell egy egy évest ennyi szeméttel tomni ??
ma 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
7-9-es: legyszives ne offolj a kérdésre! Hanem válaszolj, a kérdés az volt, te mit adsz neki. Ha nem megy, ne szólj hozzá! Köszi!
ma 18:33
1 2

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!