Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Tényleg gáz vagyok, mert...

Tényleg gáz vagyok, mert sétálgatok az utcán a babámmal a kezemben?

Figyelt kérdés

Sziasztok.

Nem rég költöztünk faluba, ahol a párom családja él.

Sajnos ez az utca eléggé ki van halva, ha kikucskálok sehol senki.

Néha már nagyon kivagyok a bent léttől és szép az idő kint, kisbabám meg imádja, ha kicsit kiviszem levegőzni.

A kezembe fogva szoktam vele tenni egy kis sétát az utcában, kb. 4-5 házat megyek majd visszafordulok. Babakocsiba ilyenkor nem teszem, mert sokkal könnyebb így nekem erre a kis sétára..

Szembe szomszéd 60 év körüliek, lánya és unokája pont ott volt, aki 2 éves és mutattam a kisfiamnak, hogy nézd milyen cuki kislány és sétáltunk tovább. Aztán hallom, hogy mondja az anyuka, hogy én milyen nem normális vagyok, hogy én itt sétálgatok, meg mit sétálgatok. Aztán hallom, h mondja a szembe szomszéd, asszony, hogy hagyjad, hadd sétáljon, ha akar.

Utána mikor bementem kb. Cirka fél órán át sírtam, hogy az egyetlen lézengő ember az utcán is nem normálisnak tart. Nekem mindenki dolgozik, nincs hova ilyenkor napközben mennem és alapból borzasztóan ingerszegény ez az utca. :( Én azt hiszen vagy elválok vagy elszökök vagy nem tudom. Párom imád itt lakni, délután tud találkozni a családjával együtt barkácsolni, blabla.

Itt van a sógornőm, de neki nagyobb babája van, másokkal bandázik, akiknek a gyereke már jár. Én próbálok a faluban pici babásokkkal összebarátkozni, de mindenki nagyon zárkozott. Pedig mondtam már, hogy szívesen áthívom vagy menjünk ki a játszóra.

Itt sajnos senkivel se tudok beszélgetni, illetve a falun belül is csak a kisbolt van a falu másik végén, ahonnan elhozom a kenyeret.

Elvileg jövőre költözik majdnem szemebe két pici babás, aminek örülnék, hátha.. majd később barátjai lehetnének az én babámnak. De ez még olyan messzinek tűnik, nem találom a helyemet és ezt nagyon gáznak érzem a babám mellett.



Kérlek ne írjátok, hogy hogy unatkozhatok a babám mellett, mert mindent elvégzek, amit elkell, püréket csinálom neki, játszunk is sokat.


Innen minden messze van, elegem van. :(



ma 12:33
1 2 3
 1/29 A kérdező kommentje:
8 hónapos a fiam egyébként.
ma 12:33
 2/29 anonim ***** válasza:
17%
Hát én se tartanám szazasnak azt, aki egy csecsemővel a karjában sétál fel-ala az utcában, mert unatkozik. Tedd a gyereket a babakocsiba és menj vele a parkba, vagy játszótérre, q boltba, akármi.
ma 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
93%
Amúgy már nem tudom hány kérdést írtál ki a problemadrol. Mi lenne, ha leulnel a ferjeddel végre, és "Jani, en megbolondulok itt, nekem nem valo a falusi élet, el akarok innen költözni. Vagy veled, vagy nelkuled"
ma 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
90%
Nem tudom, mi a gáz ebben.
ma 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
92%
Szerintem pedig nem gáz. Soha nem lesz olyan, hogy ne szólna meg valaki. Mindig van/lesz "okosabb", nem kell velük foglalkozni... Viszont egy játszótéren sokkal könnyebb ismerkedni.
ma 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim válasza:
96%
Szerintem nincs ezzel baj,mindenki úgy csinálja ahogy neki ès a babájanak a legjobb. A begyöpesedett falusiakkal meg ne foglalkozz. Èn is falun laktam sokáig,az újonan odaköltözötekkel mindig ilyenek.
ma 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 A kérdező kommentje:

A játszótéren nincs senki az ég világon.

Park sincs itt.

Kisbolt az van, ha megvettem a kenyeret pipa.

Szoktam itt sétálni, meg mutogatom a fákat. Szélső ház vagyunk és van itt pár akácfa....

ma 12:54
 8/29 anonim ***** válasza:
94%
Szerintem nincs ezzel semmi gond. Mindenki foglalkozzon magával és a saját gyerekével. Iszonyat milyen gonosz, rosszindulatú emberek vannak. Viszont szerintem kicsit légy türelmes. Ha nagyobb lesz és már tudtok rendesen kommunikálni a gyerekeddel sokkal jobb lesz. Szerintem ha 1-2 év múlva is ennyire rosszul éreznéd ott falun magadat, akkor mindenképpen pároddal beszéljétek ezt meg, mert hosszútávon nem lesz jó neked sem, és ez mind kihathat a párkapcsolatodra, illetve a gyereknevelésre. Fel a fejjel tényleg, másokkal meg ne foglalkozz! Biztos meg van savanyodva a szomszédasszony lánya.
ma 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
94%

Normális sétálgatni, pont nem érdekelne mit gondolnak.


Amúgy a férjeddel a gyerek előtt nem beszéltetek erről, hogy hol akartok élni? Akkor nem jött ki ez a különbség?

ma 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
29%

"A játszótéren nincs senki az ég világon."


És? Ezek szerint az utcán sincs. Tőlem setalgathatsz, babával a kezedben, én nem szólnék be, magamban jegyeznem csak még hogy hm érdekes.

ma 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!