Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miért csinálja ezt? Babám...

Miért csinálja ezt? Babám csak akkor szopizik, ha sétálgatok.

Figyelt kérdés
Mindig ülve szoptattam, de ma csak akkor volt hajlandó szopizni, ha sétálgattam vele, amint leültem, ordított.Mindent ugyanúgy csináltam, mint eddig.Mi lehetett a baj? 3 hós
2011. febr. 16. 11:56
 1/5 anonim ***** válasza:

Ugy szoptatod, hogy az oledben van, es setalsz vele? :-O

Valahogy probald meg erol leszoktatni, mert nem fogod birni fizikailag! Probald meg ulve, de ugy, hogy o legyen mas pozicioban.

Megprobaltad mar azt, hogy mesz 1-2 lepest, aztan leulsz? A

2011. febr. 16. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Ja, latom, a kerdesemre ott a valaszod!

En meg ilyenrol nemm hallottam! Talan lesz, aki tud segiteni.

2011. febr. 16. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Ez még csak most fordult elő az előző szuoptatásnál, remélem, nem csinál belőle rendszert.:)
2011. febr. 16. 12:05
 4/5 anonim ***** válasza:

Nem tudta eldönteni, hogy egyen vagy dajkálást kérjen:) Nem aludt el után-közben? lehet álmos volt, vagy poci csikarás?

4hetesemmel játszottuk el, hogy főzés közben szoptattam, egyik kézzel a kaját csináltam, másikkal a kicsit fogtam, meg a nagyot kergettem, amikor rosszalkodott:)


Legközelebb ülve szoptasd, és ringasd a lábadon közben.

2011. febr. 16. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Előtte pont aludt. Az ülve ringatást is próbáltam, de nem jött be.:)Kiváncsi leszek a következőre.:)
2011. febr. 16. 12:20

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!