Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kisfiam 11,5 hónapos a napokba...

Kisfiam 11,5 hónapos a napokban kezdett el mutogatni, és néha integet, naaaagyon ritkán. Tudom, láttam, hogy sok ilyen jellegű kérdés volt. De én is felteszem mert valóban érdekel. Ő nem újjal mutogat. Kinyújtott tenyérrel. Miért baj ez?

Figyelt kérdés
Tényleg érdekel. Nem nyavalyogni jöttem. Pusztán kíváncsiság.

ma 13:45
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Semmiert nem baj, igy kezdik. Altalaban nyitott tenyerrel, de lehet okollel is. Miert lenne baj? Majd fog ujjal is, 1,5 eves koraig boven raer.
ma 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm. Én is így gondolom. De annyi ilyen kérdést tesznek fel, gondoltam megkérdem már, hogy miért baj?! De pontosan így gondolom én is, ahogyan leírtad.
ma 14:06
 3/3 anonim ***** válasza:
Tövig ragtam a körmöm annak idején. Végül 17 hónaposan kezdett el önállóan járni,21 hónaposan mutogatni, alap utasításokat megérteni szintén. Most már négy éves,hála isten minden rendben.Beszelni három évesen kezdett el Pedig agyon vissza stresszeltek hogy autista lesz stb. Nem azt mondom senkinek ne vegye komolyan a jeleket,de azt igen,hogy ameddig normál kereteken belül van,ne aggódjon. Ezer meg egy aggódni való van anélkül is.
ma 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!